ActivăSRL

EUROSIG SRL

Cal. Baciului Nr. 47F, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400277

CAEN 7120: Activități de testări și analize tehnice

CUI
24528713
Reg. Com.
J12/3926/2008
Înființată
29 septembrie 2008
Vechime
18 ani
Cifra de afaceri 2025
1,3 mil. lei
Profit net 2025
372 mii lei
Angajați 2025
7

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 29.09.2008

Rezumat

Pe scurt

EUROSIG SRL (CUI 24528713) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2008. Activitatea principală este Activități de testări și analize tehnice (CAEN 7120).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,31 mil. lei (+3,5% față de 2024) și un profit net de 371.792 lei, cu 7 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24528713
Nr. Reg. Com.
J12/3926/2008
EUID
ROONRC.J12/3926/2008
Cod CAEN principal
7120 - Activități de testări și analize tehnice
Data înființării
29 septembrie 2008
Vechime
18 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Baciului Nr. 47F, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400277

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • L••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+3,5% față de 2024

1.306.994 RON

2024: 1.262.324 RON

0500k1 mil2 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 843.420 RONAnul 2017: 882.431 RONAnul 2018: 1.058.112 RONAnul 2019: 1.295.436 RONAnul 2020: 1.207.623 RONAnul 2021: 1.142.949 RONAnul 2022: 1.119.684 RONAnul 2023: 1.147.656 RONAnul 2024: 1.262.324 RONAnul 2025: 1.306.994 RON

Profit net 2025

-38,1% față de 2024

371.792 RON

2024: 601.039 RON

0200k400k600k800k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 348.906 RONAnul 2017: 446.267 RONAnul 2018: 562.913 RONAnul 2019: 776.110 RONAnul 2020: 720.216 RONAnul 2021: 653.600 RONAnul 2022: 573.353 RONAnul 2023: 563.362 RONAnul 2024: 601.039 RONAnul 2025: 371.792 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    372 mii lei
    Angajați
    7
  • 2024

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    601 mii lei
    Angajați
    7
  • 2023

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    563 mii lei
    Angajați
    7
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    573 mii lei
    Angajați
    7
  • 2021

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    654 mii lei
    Angajați
    7
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1,2 mil. lei
    Profit net
    720 mii lei
    Angajați
    8
  • 2019

    Cifra de afaceri
    1,3 mil. lei
    Profit net
    776 mii lei
    Angajați
    8
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    563 mii lei
    Angajați
    7
  • 2017

    Cifra de afaceri
    882 mii lei
    Profit net
    446 mii lei
    Angajați
    9
  • 2016

    Cifra de afaceri
    843 mii lei
    Profit net
    349 mii lei
    Angajați
    8

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
28%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 28,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,09Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 9,1% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
49%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

49% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3926/2008.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EUROSIG SRL

Este EUROSIG SRL activă?

Da. EUROSIG SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EUROSIG SRL?

Cifra de afaceri a EUROSIG SRL în 2025 a fost de 1.306.994 lei (1,31 mil. lei), în creștere cu 3,5% față de 2024.

Ce profit a avut EUROSIG SRL în 2025?

În 2025, EUROSIG SRL a înregistrat un profit net de 371.792 lei.

Ce activitate are EUROSIG SRL?

Activitatea principală a EUROSIG SRL este Activități de testări și analize tehnice (CAEN 7120).

Unde are sediul EUROSIG SRL?

EUROSIG SRL are sediul social la adresa Cal. Baciului Nr. 47F, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400277.

EUROSIG SRL este plătitoare de TVA?

Da. EUROSIG SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

EUROSIG SRL are datorii la ANAF?

Nu. EUROSIG SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EUROSIG SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].