ActivăSRL

EUROFIX SRL

Str. Mircea Eliade Nr. 48A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400364

CAEN 3250: Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice

CUI
20463620
Reg. Com.
J12/96/2007
Înființată
9 ianuarie 2007
Vechime
19 ani, 9 luni
Cifra de afaceri 2025
30 mii lei
Profit net 2025
-6 mii lei
Angajați 2025
0

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.01.2007

Rezumat

Pe scurt

EUROFIX SRL (CUI 20463620) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2007. Activitatea principală este Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice (CAEN 3250).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 29.850 lei (-60% față de 2024) și o pierdere netă de 6.207 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
20463620
Nr. Reg. Com.
J12/96/2007
EUID
ROONRC.J12/96/2007
Cod CAEN principal
3250 - Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice
Data înființării
9 ianuarie 2007
Vechime
19 ani, 9 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Mircea Eliade Nr. 48A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400364

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (1)
  • la••@••••.com
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MARC••• SO••• AND•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-60,4% față de 2024

29.850 RON

2024: 75.341 RON

050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 131.440 RONAnul 2017: 91.185 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 60.345 RONAnul 2020: 24.060 RONAnul 2021: 65.763 RONAnul 2022: 23.990 RONAnul 2023: 125.045 RONAnul 2024: 75.341 RONAnul 2025: 29.850 RON

Profit net 2025

-149,7% față de 2024

-6.207 RON

2024: 12.487 RON

-25k025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 5.520 RONAnul 2017: -1.106 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 57.788 RONAnul 2020: 20.606 RONAnul 2021: 59.927 RONAnul 2022: 10.839 RONAnul 2023: 82.554 RONAnul 2024: 12.487 RONAnul 2025: -6.207 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    0
  • 2024

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    125 mii lei
    Profit net
    83 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    66 mii lei
    Profit net
    60 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    24 mii lei
    Profit net
    21 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2017

    Cifra de afaceri
    91 mii lei
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    5
  • 2016

    Cifra de afaceri
    131 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    5

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-21%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 20,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
11,38Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 11,38 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
8,8%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

8,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/96/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EUROFIX SRL

Este EUROFIX SRL activă?

Da. EUROFIX SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EUROFIX SRL?

Cifra de afaceri a EUROFIX SRL în 2025 a fost de 29.850 lei, în scădere cu 60% față de 2024.

Ce profit a avut EUROFIX SRL în 2025?

În 2025, EUROFIX SRL a înregistrat o pierdere netă de 6.207 lei.

Ce activitate are EUROFIX SRL?

Activitatea principală a EUROFIX SRL este Fabricarea de dispozitive, aparate și instrumente medicale stomatologice (CAEN 3250).

Unde are sediul EUROFIX SRL?

EUROFIX SRL are sediul social la adresa Str. Mircea Eliade Nr. 48A, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400364.

EUROFIX SRL este plătitoare de TVA?

Nu. EUROFIX SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

EUROFIX SRL are datorii la ANAF?

Nu. EUROFIX SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EUROFIX SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].