Marjă netă
SlabFirma a pierdut 2,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
EUROCLEAN SRL (CUI 22159474) este o societate cu răspundere limitată activă din Huși, județul Vaslui, înființată în 2007. Activitatea principală este Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană (CAEN 9601).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 496.683 lei (+27% față de 2024) și o pierdere netă de 13.652 lei, cu 7 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 391.886 lei |
| 2017 | 317.689 lei |
| 2018 | 362.503 lei |
| 2019 | 353.786 lei |
| 2020 | 186.987 lei |
| 2021 | 272.005 lei |
| 2022 | 371.607 lei |
| 2023 | 349.246 lei |
| 2024 | 390.901 lei |
| 2025 | 496.683 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 496.683 | 390.901 | 349.246 | 371.607 | 272.005 | 186.987 | 353.786 | 362.503 | 317.689 | 391.886 |
| Profit net | -13.652 | -27.639 | -21.787 | 932 | 5.880 | -57.603 | 4.867 | 16.261 | -36.077 | 6.011 |
| Număr mediu de angajați | 7 | 6 | 6 | 6 | 6 | 5 | 6 | 5 | 7 | 5 |
| Active imobilizate | 88.821 | 113.319 | 143.653 | 105.221 | 122.285 | 98.266 | 87.384 | 65.833 | 83.349 | 119.016 |
| Active circulante | 65.589 | 50.518 | 44.149 | 42.667 | 30.648 | 22.643 | 88.118 | 96.089 | 86.706 | 84.218 |
| Stocuri | 32.271 | 32.391 | 31.265 | 36.211 | 24.341 | 18.862 | 22.313 | 25.777 | 28.810 | 37.826 |
| Creanțe | 2.046 | 270 | 119 | 5.951 | 3.592 | 1.097 | 24.683 | 13.563 | 8.477 | 22.797 |
| Datorii | 124.729 | 120.504 | 116.830 | 55.129 | 61.106 | 34.962 | 28.100 | 19.387 | 43.781 | 40.883 |
| Capitaluri proprii | 29.681 | 43.333 | 70.972 | 92.759 | 91.827 | 85.947 | 147.402 | 142.535 | 126.274 | 162.351 |
Firma a pierdut 2,7 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 53% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
81% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. EUROCLEAN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a EUROCLEAN SRL în 2025 a fost de 496.683 lei, în creștere cu 27% față de 2024.
În 2025, EUROCLEAN SRL a înregistrat o pierdere netă de 13.652 lei.
Activitatea principală a EUROCLEAN SRL este Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană (CAEN 9601).
EUROCLEAN SRL are sediul social la adresa Str. EROILOR Nr. 7, Bl. 10, Sc. A, Et. PARTE, Ap. 3, Municipiul Huși, Jud. Vaslui.
Da. EUROCLEAN SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. EUROCLEAN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].