Marjă netă
SlabFirma a pierdut 9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
EURO PRO CONSTRUCT 2004 SRL (CUI 16449589) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Toplița, Comuna Mălureni, județul Argeș, înființată în 2004. Activitatea principală este Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1611).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 6,02 mil. lei (-21% față de 2024) și o pierdere netă de 541.678 lei, cu 23 de angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 8.036.980 lei |
| 2017 | 8.109.433 lei |
| 2018 | 6.952.696 lei |
| 2019 | 5.022.783 lei |
| 2020 | 3.789.973 lei |
| 2021 | 4.538.053 lei |
| 2022 | 6.757.646 lei |
| 2023 | 6.180.147 lei |
| 2024 | 7.641.592 lei |
| 2025 | 6.021.973 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 6.021.973 | 7.641.592 | 6.180.147 | 6.757.646 | 4.538.053 | 3.789.973 | 5.022.783 | 6.952.696 | 8.109.433 | 8.036.980 |
| Profit net | -541.678 | 102.934 | -385.594 | 266.831 | 25.620 | -145.859 | -133.249 | -233.004 | 13.618 | 103.648 |
| Număr mediu de angajați | 23 | 26 | 23 | 23 | 26 | 26 | 32 | 36 | 37 | 38 |
| Active imobilizate | 1.694.720 | 1.516.396 | 1.532.153 | 1.640.997 | 991.603 | 1.066.383 | 1.181.848 | 1.324.391 | 1.628.305 | 1.975.867 |
| Active circulante | 2.106.886 | 2.505.468 | 2.268.241 | 1.051.089 | 619.024 | 768.559 | 1.055.523 | 1.816.248 | 3.092.291 | 1.938.104 |
| Stocuri | 1.135.314 | 1.738.980 | 1.870.929 | 1.243.615 | 465.186 | 607.687 | 650.728 | 1.186.517 | 2.127.315 | 1.312.465 |
| Creanțe | 487.324 | 707.009 | 343.388 | 420.973 | 87.691 | 114.560 | 352.678 | 586.724 | 737.049 | 520.374 |
| Datorii | 4.038.136 | 3.655.807 | 3.401.681 | 1.877.779 | 1.063.151 | 1.287.087 | 1.536.157 | 2.366.176 | 3.149.938 | 2.314.931 |
| Capitaluri proprii | -236.530 | 380.647 | 398.713 | 814.307 | 547.476 | 547.855 | 701.214 | 774.463 | 1.570.658 | 1.599.040 |
Firma a pierdut 9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 52% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
106% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și numele administratorilor, evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. EURO PRO CONSTRUCT 2004 SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a EURO PRO CONSTRUCT 2004 SRL în 2025 a fost de 6.021.973 lei (6,02 mil. lei), în scădere cu 21% față de 2024.
În 2025, EURO PRO CONSTRUCT 2004 SRL a înregistrat o pierdere netă de 541.678 lei.
Activitatea principală a EURO PRO CONSTRUCT 2004 SRL este Tăierea și rindeluirea lemnului (CAEN 1611).
EURO PRO CONSTRUCT 2004 SRL are sediul social la adresa CĂTUN BOHARI, Sat Toplița, Comuna Mălureni, Jud. Argeș.
Da. EURO PRO CONSTRUCT 2004 SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. EURO PRO CONSTRUCT 2004 SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].