ActivăSRL

ETERNUM FUNERARE S.R.L.

Str. 13 Decembrie Nr. 22, Sc. A, Et. 3, Ap. 8, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500199

CAEN 9630: Activități de pompe funebre și similare

CUI
39744723
Reg. Com.
J2018001839084
Înființată
10 august 2018
Vechime
8 ani, 2 luni
Cifra de afaceri 2025
395 mii lei
Profit net 2025
-31 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 10.08.2018

Rezumat

Pe scurt

ETERNUM FUNERARE S.R.L. (CUI 39744723) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2018. Activitatea principală este Activități de pompe funebre și similare (CAEN 9630).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 395.326 lei (+2,7% față de 2024) și o pierdere netă de 31.367 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39744723
Nr. Reg. Com.
J2018001839084
EUID
ROONRC.J8/1839/2018
Cod CAEN principal
9630 - Activități de pompe funebre și similare
Data înființării
10 august 2018
Vechime
8 ani, 2 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. 13 Decembrie Nr. 22, Sc. A, Et. 3, Ap. 8, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500199

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • VĂD••• AND••• CHRI•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+2,7% față de 2024

395.326 RON

2024: 385.087 RON

0200k400k600k20182019202020212022202320242025Anul 2018: 0 RONAnul 2019: 189.906 RONAnul 2020: 407.674 RONAnul 2021: 467.637 RONAnul 2022: 411.213 RONAnul 2023: 411.947 RONAnul 2024: 385.087 RONAnul 2025: 395.326 RON

Profit net 2025

-105,2% față de 2024

-31.367 RON

2024: 608.458 RON

-200k0200k400k600k800k20182019202020212022202320242025Anul 2018: -797 RONAnul 2019: 58.034 RONAnul 2020: 115.439 RONAnul 2021: 27.807 RONAnul 2022: -156.394 RONAnul 2023: -181.921 RONAnul 2024: 608.458 RONAnul 2025: -31.367 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    395 mii lei
    Profit net
    -31 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    385 mii lei
    Profit net
    608 mii lei
    Angajați
    2
  • 2023

    Cifra de afaceri
    412 mii lei
    Profit net
    -182 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    411 mii lei
    Profit net
    -156 mii lei
    Angajați
    2
  • 2021

    Cifra de afaceri
    468 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    408 mii lei
    Profit net
    115 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    190 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -797 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-7,9%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 7,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,06Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 5,6% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
41%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

41% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2020

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 2018

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1839/2018.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ETERNUM FUNERARE S.R.L.

Este ETERNUM FUNERARE S.R.L. activă?

Da. ETERNUM FUNERARE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ETERNUM FUNERARE S.R.L.?

Cifra de afaceri a ETERNUM FUNERARE S.R.L. în 2025 a fost de 395.326 lei, în creștere cu 2,7% față de 2024.

Ce profit a avut ETERNUM FUNERARE S.R.L. în 2025?

În 2025, ETERNUM FUNERARE S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 31.367 lei.

Ce activitate are ETERNUM FUNERARE S.R.L.?

Activitatea principală a ETERNUM FUNERARE S.R.L. este Activități de pompe funebre și similare (CAEN 9630).

Unde are sediul ETERNUM FUNERARE S.R.L.?

ETERNUM FUNERARE S.R.L. are sediul social la adresa Str. 13 Decembrie Nr. 22, Sc. A, Et. 3, Ap. 8, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500199.

ETERNUM FUNERARE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. ETERNUM FUNERARE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

ETERNUM FUNERARE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ETERNUM FUNERARE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ETERNUM FUNERARE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].