ActivăSRL

ESTETIQUE AIDAN SRL

Str. Fântânele Nr. 1, Ap. 103, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400327

CAEN 9602: Coafură și alte activități de înfrumusețare

CUI
31170633
Reg. Com.
J12/287/2013
Înființată
1 februarie 2013
Vechime
13 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
89 mii lei
Profit net 2025
12 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 01.02.2013

Rezumat

Pe scurt

ESTETIQUE AIDAN SRL (CUI 31170633) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2013. Activitatea principală este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 89.138 lei (-8,1% față de 2024) și un profit net de 11.660 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31170633
Nr. Reg. Com.
J12/287/2013
EUID
ROONRC.J12/287/2013
Cod CAEN principal
9602 - Coafură și alte activități de înfrumusețare
Data înființării
1 februarie 2013
Vechime
13 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Fântânele Nr. 1, Ap. 103, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400327

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • FERE••• NA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-8,1% față de 2024

89.138 RON

2024: 97.042 RON

025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 19.701 RONAnul 2017: 36.325 RONAnul 2018: 29.958 RONAnul 2019: 31.510 RONAnul 2020: 30.807 RONAnul 2021: 48.403 RONAnul 2022: 47.812 RONAnul 2023: 78.323 RONAnul 2024: 97.042 RONAnul 2025: 89.138 RON

Profit net 2025

-60,4% față de 2024

11.660 RON

2024: 29.439 RON

-75k-50k-25k025k50k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -16.839 RONAnul 2017: -32.569 RONAnul 2018: -45.806 RONAnul 2019: -61.830 RONAnul 2020: -36.254 RONAnul 2021: -18.092 RONAnul 2022: 1.398 RONAnul 2023: 16.113 RONAnul 2024: 29.439 RONAnul 2025: 11.660 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    89 mii lei
    Profit net
    12 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    29 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    78 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    31 mii lei
    Profit net
    -36 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    32 mii lei
    Profit net
    -62 mii lei
    Angajați
    3
  • 2018

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    -46 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    36 mii lei
    Profit net
    -33 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
13%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 13,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,01Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 0,7% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
12.279%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

12.279% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/287/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ESTETIQUE AIDAN SRL

Este ESTETIQUE AIDAN SRL activă?

Da. ESTETIQUE AIDAN SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ESTETIQUE AIDAN SRL?

Cifra de afaceri a ESTETIQUE AIDAN SRL în 2025 a fost de 89.138 lei, în scădere cu 8,1% față de 2024.

Ce profit a avut ESTETIQUE AIDAN SRL în 2025?

În 2025, ESTETIQUE AIDAN SRL a înregistrat un profit net de 11.660 lei.

Ce activitate are ESTETIQUE AIDAN SRL?

Activitatea principală a ESTETIQUE AIDAN SRL este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Unde are sediul ESTETIQUE AIDAN SRL?

ESTETIQUE AIDAN SRL are sediul social la adresa Str. Fântânele Nr. 1, Ap. 103, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400327.

ESTETIQUE AIDAN SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ESTETIQUE AIDAN SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ESTETIQUE AIDAN SRL are datorii la ANAF?

Nu. ESTETIQUE AIDAN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ESTETIQUE AIDAN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].