ActivăSRL

ESCORT COMSERV SRL

Str. Panait Cerna Nr. 18A, Mun. Turda, Jud. Cluj

CAEN 6820: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CUI
7018471
Reg. Com.
J1995000225120
Înființată
20 februarie 1995
Vechime
31 de ani, 7 luni
Cifra de afaceri 2025
92 mii lei
Profit net 2025
62 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 28.02.1995

Rezumat

Pe scurt

ESCORT COMSERV SRL (CUI 7018471) este o societate cu răspundere limitată activă din Turda, județul Cluj, înființată în 1995. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 92.237 lei (+54% față de 2024) și un profit net de 61.892 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
7018471
Nr. Reg. Com.
J1995000225120
EUID
ROONRC.J1995000225120
Cod CAEN principal
6820 - închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Data înființării
20 februarie 1995
Vechime
31 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Panait Cerna Nr. 18A, Mun. Turda, Jud. Cluj

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • MILAȘ••• OVI••• OCTAV•••
  • MILAȘ••• ZIL••• GIAN•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+54,4% față de 2024

92.237 RON

2024: 59.750 RON

025k50k75k100k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 44.724 RONAnul 2017: 30.375 RONAnul 2018: 43.390 RONAnul 2019: 30.483 RONAnul 2020: 27.191 RONAnul 2021: 43.986 RONAnul 2022: 50.125 RONAnul 2023: 26.987 RONAnul 2024: 59.750 RONAnul 2025: 92.237 RON

Profit net 2025

+81,0% față de 2024

61.892 RON

2024: 34.186 RON

-20k020k40k60k80k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 1.823 RONAnul 2017: -10.039 RONAnul 2018: 2.528 RONAnul 2019: -17.947 RONAnul 2020: -5.737 RONAnul 2021: 4.547 RONAnul 2022: 38.019 RONAnul 2023: 9.751 RONAnul 2024: 34.186 RONAnul 2025: 61.892 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    92 mii lei
    Profit net
    62 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    60 mii lei
    Profit net
    34 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    44 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    27 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    -18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    30 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2016

    Cifra de afaceri
    45 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
67%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 67,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,08Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 8,2% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
118%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

118% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2011

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2007

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 1995

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/225/1995.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ESCORT COMSERV SRL

Este ESCORT COMSERV SRL activă?

Da. ESCORT COMSERV SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ESCORT COMSERV SRL?

Cifra de afaceri a ESCORT COMSERV SRL în 2025 a fost de 92.237 lei, în creștere cu 54% față de 2024.

Ce profit a avut ESCORT COMSERV SRL în 2025?

În 2025, ESCORT COMSERV SRL a înregistrat un profit net de 61.892 lei.

Ce activitate are ESCORT COMSERV SRL?

Activitatea principală a ESCORT COMSERV SRL este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

Unde are sediul ESCORT COMSERV SRL?

ESCORT COMSERV SRL are sediul social la adresa Str. Panait Cerna Nr. 18A, Mun. Turda, Jud. Cluj.

ESCORT COMSERV SRL este plătitoare de TVA?

Da. ESCORT COMSERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ESCORT COMSERV SRL are datorii la ANAF?

Nu. ESCORT COMSERV SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ESCORT COMSERV SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].