Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 35,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ERGOSAN SERV S.R.L. (CUI 16274576) este o societate cu răspundere limitată activă din Ploiești, județul Prahova, înființată în 2004. Activitatea principală este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 110.502 lei (+8,1% față de 2024) și un profit net de 39.294 lei, cu 2 angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 79.753 lei |
| 2017 | 75.795 lei |
| 2018 | 76.533 lei |
| 2019 | 66.983 lei |
| 2020 | 68.225 lei |
| 2021 | 67.240 lei |
| 2022 | 70.970 lei |
| 2023 | 84.468 lei |
| 2024 | 102.254 lei |
| 2025 | 110.502 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 110.502 | 102.254 | 84.468 | 70.970 | 67.240 | 68.225 | 66.983 | 76.533 | 75.795 | 79.753 |
| Profit net | 39.294 | 44.667 | 38.562 | 50.320 | 57.914 | 58.358 | 56.928 | 63.651 | 64.122 | 71.832 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 2 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 195.325 | 159.137 | 120.942 | 82.796 | 152.509 | 90.738 | 75.348 | 142.970 | 66.354 | 136.061 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 16.150 | 36.403 | 45.153 | 42.527 | 30.145 | 38.650 | 36.740 | 72.810 | 39.510 | 53.961 |
| Datorii | 155.699 | 114.230 | 82.140 | 8.898 | 35.997 | 32.140 | 18.180 | 14.958 | 1.992 | 9.556 |
| Capitaluri proprii | 39.626 | 44.907 | 38.802 | 73.898 | 116.512 | 58.598 | 57.168 | 128.012 | 64.362 | 126.505 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 35,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,25 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
80% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ERGOSAN SERV S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ERGOSAN SERV S.R.L. în 2025 a fost de 110.502 lei, în creștere cu 8,1% față de 2024.
În 2025, ERGOSAN SERV S.R.L. a înregistrat un profit net de 39.294 lei.
Activitatea principală a ERGOSAN SERV S.R.L. este Activități de asistență medicală specializată (CAEN 8622).
ERGOSAN SERV S.R.L. are sediul social la adresa Aleea Seciului Nr. 1, Bl. 7 E, Sc. A, Et. 3, Ap. 7, Mun. Ploiești, Jud. Prahova, 100280.
Nu. ERGOSAN SERV S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ERGOSAN SERV S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].