ERDELYBEJO SRL
Str. NUCILOR Nr. 2, Sat Corneşti, Comuna Adamuş, Jud. Mureş, 0
CAEN 7990: Alte servicii de rezervare și asistență turistică
- CUI
- 28004754
- Reg. Com.
- J26/99/2011
- Înființată
- 8 februarie 2011
- Vechime
- 15 ani, 8 luni
- Profit net 2024
- 0 lei
Situație fiscală (ANAF)
- Inactivă fiscal (ANAF)
- Neplătitoare de TVA
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 08.02.2011
Rezumat
Pe scurt
ERDELYBEJO SRL (CUI 28004754) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Cornești, Comuna Adamuș, județul Mureș, înființată în 2011. Activitatea principală este Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN 7990).
Bilanțurile depuse nu conțin cifră de afaceri, rezultat sau angajați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 28004754
- Nr. Reg. Com.
- J26/99/2011
- EUID
- ROONRC.J26/99/2011
- Cod CAEN principal
- 7990 - Alte servicii de rezervare și asistență turistică
- Data înființării
- 8 februarie 2011
- Vechime
- 15 ani, 8 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. NUCILOR Nr. 2, Sat Corneşti, Comuna Adamuş, Jud. Mureş, 0
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- FAZA••• LAS•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2015 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2024
-
Profit net 2024
0 RON
2023: 0 RON
Evoluție pe ani
2024
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2023
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2022
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2021
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2020
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2019
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2018
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2017
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2016
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2015
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2024
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2022
Declarată contribuabil inactiv de ANAF
- 2011
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/99/2011.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre ERDELYBEJO SRL
Este ERDELYBEJO SRL activă?
Da. ERDELYBEJO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Ce activitate are ERDELYBEJO SRL?
Activitatea principală a ERDELYBEJO SRL este Alte servicii de rezervare și asistență turistică (CAEN 7990).
Unde are sediul ERDELYBEJO SRL?
ERDELYBEJO SRL are sediul social la adresa Str. NUCILOR Nr. 2, Sat Cornești, Comuna Adamuș, Jud. Mureș, 0.
ERDELYBEJO SRL este plătitoare de TVA?
Nu. ERDELYBEJO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
ERDELYBEJO SRL are datorii la ANAF?
Nu. ERDELYBEJO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre ERDELYBEJO SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].