Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ERASMUS PLUS S.R.L. (CUI 29874742) este o societate cu răspundere limitată activă din Arad, înființată în 2012. Activitatea principală este Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 44.711 lei (-45% față de 2024) și un profit net de 1.466 lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 81.704 lei |
| 2017 | 37.582 lei |
| 2018 | 117.380 lei |
| 2019 | 716.905 lei |
| 2020 | 32.458 lei |
| 2021 | 18.117 lei |
| 2022 | 120.665 lei |
| 2023 | 99.862 lei |
| 2024 | 81.513 lei |
| 2025 | 44.711 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 44.711 | 81.513 | 99.862 | 120.665 | 18.117 | 32.458 | 716.905 | 117.380 | 37.582 | 81.704 |
| Profit net | 1.466 | 50.101 | -82.025 | 28.611 | 504 | 23.245 | 659.900 | 109.204 | 17.513 | 76.570 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 0 | - | - | 0 | - | 1 | - | - | - |
| Active imobilizate | 111.202 | 0 | - | - | 0 | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 544.426 | 456.383 | 391.392 | 527.791 | 675.553 | 794.070 | 914.193 | 374.155 | 564.501 | 592.838 |
| Stocuri | 1.397 | 0 | - | - | 0 | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 539.964 | 413.095 | 381.783 | 475.043 | 589.464 | 623.909 | 709.032 | 182.095 | 182.383 | 188.058 |
| Datorii | 137.394 | 26.543 | 11.653 | 16.027 | 104.086 | 211.420 | 4.838 | 124.700 | 307.000 | 252.850 |
| Capitaluri proprii | 431.305 | 429.840 | 379.739 | 511.764 | 583.154 | 582.650 | 909.355 | 249.455 | 257.501 | 339.988 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3,3 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,96 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
21% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ERASMUS PLUS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ERASMUS PLUS S.R.L. în 2025 a fost de 44.711 lei, în scădere cu 45% față de 2024.
În 2025, ERASMUS PLUS S.R.L. a înregistrat un profit net de 1.466 lei.
Activitatea principală a ERASMUS PLUS S.R.L. este Alte forme de învățământ n.c.a. (CAEN 8559).
ERASMUS PLUS S.R.L. are sediul social la adresa Sârbească Nr. 7-8, Ap. 11, Municipiul Arad, Jud. Arad.
Da. ERASMUS PLUS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ERASMUS PLUS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].