EQUINOXE PUB CD SRL Funcțiune SRL

Înființată 18.04.2005
Str. Izvorul Mureşului Nr. 11, Bl. A11, Sc. E, Et. 3, Ap. 70, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 70000 5630, Baruri și alte activități de servire a băuturilor

Prezentare

Pe scurt

EQUINOXE PUB CD SRL (CUI 17499313) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 4), înființată în 2005. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

În 2016 a raportat o cifră de afaceri de 290.451 lei (+10% față de 2015) și o pierdere netă de 63.692 lei, cu 10 angajați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Cifra de afaceri 2016
290,5 miilei
+10,0%, față de 2015
Profit net 2016
−63,7 miilei
−637.020,0%, față de 2015
Angajați 2016
10
Marjă netă
-21,9%
Capital social
200lei
Vechime
21ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2016
Cifra de afaceri
AnValoare
20082.351 lei
200934.062 lei
201069.276 lei
2011125.277 lei
2012222.709 lei
2013282.709 lei
2014300.495 lei
2015264.130 lei
2016290.451 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator201620152014201320122011201020092008
Cifra de afaceri290.451264.130300.495282.709222.709125.27769.27634.0622.351
Profit net-63.6921035.0516.303-21.70913.43719.5284.709551
Număr mediu de angajați10-45531--
Active imobilizate34.41926.68130.70626.11524.6239.6833.2253.8254.275
Active circulante166.466160.792158.684106.66840.25648.59635.52314.85713.368
Stocuri148.881129.67593.41388.21534.58233.73713.9009.36410.273
Creanțe5.1722.6179.2856.9373.4762.413-2459
Datorii174.87997.429125.383103.82742.22713.9187.8247.28510.956
Capitaluri proprii26.35190.04464.00728.95622.65244.36130.92411.3976.687
Ultimul bilanț: 2016. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2016

Marjă netă

Slab
-22% Față de anul anterior: în scădere

Firma a pierdut 21,9 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,95 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante acoperă doar 95% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Slab
87% Față de anul anterior: în creștere

87% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Figurează suma, cu cont gratuit
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului FuncțiuneSediu expirat
Ultimul status ANAFRELUARE ACTIVITATE din data 06.01.2009

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
17499313
Nr. Reg. Com.
J40/7260/2005
EUID
ROONRC.J40/7260/2005
Cod CAEN principal
5630, Baruri și alte activități de servire a băuturilor
Data înființării
18 aprilie 2005
Vechime
21 de ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2016)
Adresă sediu
Str. Izvorul Mureşului Nr. 11, Bl. A11, Sc. E, Et. 3, Ap. 70, Bucureşti Sectorul 4, Jud. Bucureşti, 70000
Domiciliu fiscal
Str. Izvorul Muresului Nr. 11, Sector 4 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 40903

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0723••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • BĂ••• DRA••• MAR•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. Figurează în lista ANAF a debitorilor ANAF
2018
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2017
  1. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2014
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
  2. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2005
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/7260/2005. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre EQUINOXE PUB CD SRL

Este EQUINOXE PUB CD SRL activă?

Da. EQUINOXE PUB CD SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EQUINOXE PUB CD SRL?

Cifra de afaceri a EQUINOXE PUB CD SRL în 2016 a fost de 290.451 lei, în creștere cu 10% față de 2015.

Ce profit a avut EQUINOXE PUB CD SRL în 2016?

În 2016, EQUINOXE PUB CD SRL a înregistrat o pierdere netă de 63.692 lei.

Ce activitate are EQUINOXE PUB CD SRL?

Activitatea principală a EQUINOXE PUB CD SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).

Unde are sediul EQUINOXE PUB CD SRL?

EQUINOXE PUB CD SRL are sediul social la adresa Str. Izvorul Mureșului Nr. 11, Bl. A11, Sc. E, Et. 3, Ap. 70, București Sectorul 4, Jud. București, 70000.

EQUINOXE PUB CD SRL este plătitoare de TVA?

Nu. EQUINOXE PUB CD SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

EQUINOXE PUB CD SRL are datorii la ANAF?

Da. EQUINOXE PUB CD SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EQUINOXE PUB CD SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].