EQUILIBRIUM THERAPY SRL Funcțiune SRL

Înființată 07.07.2017
CONSTANTIN BRÂNCOVEANU Nr. 135, Sat Pietraria, Comuna Bârnova, Jud. Iaşi, 707038 8690, Alte activități referitoare la sănătatea umană

Prezentare

Pe scurt

EQUILIBRIUM THERAPY SRL (CUI 37922778) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Pietraria, Comuna Bârnova, județul Iași, înființată în 2017. Activitatea principală este Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN 8690).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 77.675 lei (+14% față de 2024) și un profit net de 1.267 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
77,7 miilei
+13,9%, față de 2024
Profit net 2025
1.267lei
+2.654,3%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
1,6%
Capital social
200lei
Vechime
9ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2017-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
2017-
201874.909 lei
2019194.013 lei
2020195.195 lei
2021118.649 lei
202227.220 lei
202357.547 lei
202468.171 lei
202577.675 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator202520242023202220212020201920182017
Cifra de afaceri77.67568.17157.54727.220118.649195.195194.01374.909-
Profit net1.26746-1.788-24.3803.5215.15729.226-9.651-2.572
Număr mediu de angajați111125410
Active imobilizate31.19644.28157.36570.44983.534135.020167.912200.993359
Active circulante5.4623.5495.1035.47772.44336.37967.03323.055188.909
Stocuri000002791711.268-
Creanțe3.1483.1483.1484.74967.14114.54619.9654.000188.640
Datorii4.6244.1895.4373.97548.53959.84293.96973.0557.000
Capitaluri proprii1.027-240-2861.50225.88122.36017.203-12.023-2.372
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

De urmărit
1,6% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 1,6 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

De urmărit
1,18 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,18 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
13% Față de anul anterior: în creștere

13% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 07.07.2017

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
37922778
Nr. Reg. Com.
J22/2229/2017
EUID
ROONRC.J22/2229/2017
Cod CAEN principal
8690, Alte activități referitoare la sănătatea umană
Data înființării
7 iulie 2017
Vechime
9 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
CONSTANTIN BRÂNCOVEANU Nr. 135, Sat Pietraria, Comuna Bârnova, Jud. Iaşi, 707038
Domiciliu fiscal
Str. Constantin Brâncoveanu Nr. 135, Sat Pietrăria Com. Bârnova, Jud. Iaşi, 707038

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • FANARA••• DO••• FLO•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2020
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2019
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2017
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Iași cu nr. J22/2229/2017. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre EQUILIBRIUM THERAPY SRL

Este EQUILIBRIUM THERAPY SRL activă?

Da. EQUILIBRIUM THERAPY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EQUILIBRIUM THERAPY SRL?

Cifra de afaceri a EQUILIBRIUM THERAPY SRL în 2025 a fost de 77.675 lei, în creștere cu 14% față de 2024.

Ce profit a avut EQUILIBRIUM THERAPY SRL în 2025?

În 2025, EQUILIBRIUM THERAPY SRL a înregistrat un profit net de 1.267 lei.

Ce activitate are EQUILIBRIUM THERAPY SRL?

Activitatea principală a EQUILIBRIUM THERAPY SRL este Alte activități referitoare la sănătatea umană (CAEN 8690).

Unde are sediul EQUILIBRIUM THERAPY SRL?

EQUILIBRIUM THERAPY SRL are sediul social la adresa CONSTANTIN BRÂNCOVEANU Nr. 135, Sat Pietraria, Comuna Bârnova, Jud. Iași, 707038.

EQUILIBRIUM THERAPY SRL este plătitoare de TVA?

Nu. EQUILIBRIUM THERAPY SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

EQUILIBRIUM THERAPY SRL are datorii la ANAF?

Nu. EQUILIBRIUM THERAPY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EQUILIBRIUM THERAPY SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].