ActivăSRL

EOSAN COMCONSTRUCT SRL

Str. Garoafelor Nr. 8, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400634

CAEN 6811: Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii

CUI
6541854
Reg. Com.
J1994003768124
Înființată
9 decembrie 1994
Vechime
31 de ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
28 mii lei
Profit net 2025
-2 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 15.12.1994

Rezumat

Pe scurt

EOSAN COMCONSTRUCT SRL (CUI 6541854) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 1994. Activitatea principală este Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN 6811).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 28.324 lei (+15% față de 2024) și o pierdere netă de 1.922 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
6541854
Nr. Reg. Com.
J1994003768124
EUID
ROONRC.J1994003768124
Cod CAEN principal
6811 - Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Data înființării
9 decembrie 1994
Vechime
31 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Garoafelor Nr. 8, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400634

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BON••• DAN••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+15,2% față de 2024

28.324 RON

2024: 24.581 RON

0200k400k600k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 91.363 RONAnul 2017: 106.124 RONAnul 2018: 108.086 RONAnul 2019: 477.299 RONAnul 2020: 45.875 RONAnul 2021: 267.424 RONAnul 2022: 20.711 RONAnul 2023: 22.498 RONAnul 2024: 24.581 RONAnul 2025: 28.324 RON

Profit net 2025

+97,5% față de 2024

-1.922 RON

2024: -77.202 RON

-2 mil02 mil4 mil6 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -30.123 RONAnul 2017: 664 RONAnul 2018: 4.360.821 RONAnul 2019: 357.258 RONAnul 2020: -27.279 RONAnul 2021: 154.766 RONAnul 2022: -68.803 RONAnul 2023: -84.202 RONAnul 2024: -77.202 RONAnul 2025: -1.922 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    25 mii lei
    Profit net
    -77 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    -84 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    -69 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    267 mii lei
    Profit net
    155 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    46 mii lei
    Profit net
    -27 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    477 mii lei
    Profit net
    357 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    108 mii lei
    Profit net
    4,4 mil. lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    664 lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    91 mii lei
    Profit net
    -30 mii lei
    Angajați
    2

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-6,8%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Firma a pierdut 6,8 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,25Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 25% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
1,2%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

1,2% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2008

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/3768/1994.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EOSAN COMCONSTRUCT SRL

Este EOSAN COMCONSTRUCT SRL activă?

Da. EOSAN COMCONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EOSAN COMCONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a EOSAN COMCONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 28.324 lei, în creștere cu 15% față de 2024.

Ce profit a avut EOSAN COMCONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, EOSAN COMCONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.922 lei.

Ce activitate are EOSAN COMCONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a EOSAN COMCONSTRUCT SRL este Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii (CAEN 6811).

Unde are sediul EOSAN COMCONSTRUCT SRL?

EOSAN COMCONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str. Garoafelor Nr. 8, Ap. 1, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400634.

EOSAN COMCONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. EOSAN COMCONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

EOSAN COMCONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. EOSAN COMCONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EOSAN COMCONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].