Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ENZO CIS SRL (CUI 37065769) a fost o societate cu răspundere limitată din Sibiu, înființată în 2017 și radiată în 2023. Activitatea principală era Restaurante (CAEN 5610).
Ultimul bilanț, din 2022, arată o cifră de afaceri de 465.838 lei (+211% față de 2021) și un profit net de 110.633 lei, cu 3 angajați.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 975.280 lei |
| 2018 | 1.512.323 lei |
| 2019 | 1.672.945 lei |
| 2020 | 725.611 lei |
| 2021 | 149.851 lei |
| 2022 | 465.838 lei |
| Indicator | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 465.838 | 149.851 | 725.611 | 1.672.945 | 1.512.323 | 975.280 |
| Profit net | 110.633 | -170.406 | -13.063 | 577.222 | 560.341 | 332.674 |
| Număr mediu de angajați | 3 | 5 | 9 | 10 | 9 | 8 |
| Active imobilizate | - | 300.548 | 24.661 | 445.658 | 51.057 | 35.471 |
| Active circulante | 231.116 | 256.847 | 586.463 | 765.522 | 562.218 | 343.591 |
| Stocuri | - | 14.678 | 70.074 | 95.913 | 70.706 | 56.595 |
| Creanțe | 35.114 | 56.242 | 16.049 | 5.976 | 4.857 | 3.271 |
| Datorii | 13.514 | 16.664 | 4.668 | 76.498 | 52.694 | 46.188 |
| Capitaluri proprii | 217.602 | 296.443 | 608.953 | 1.137.803 | 560.581 | 332.874 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 23,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 17,10 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
5,8% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Nu. ENZO CIS SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.
Cifra de afaceri a ENZO CIS SRL în 2022 a fost de 465.838 lei, în creștere cu 211% față de 2021.
În 2022, ENZO CIS SRL a înregistrat un profit net de 110.633 lei.
Conform bilanțului pe 2022, ENZO CIS SRL a avut în medie 3 angajați (față de 5 angajați în 2021).
Activitatea principală a ENZO CIS SRL era Restaurante (CAEN 5610).
ENZO CIS SRL avea sediul social la adresa TIMOTEI POPOVICI Nr. 10, Ap. 8, Municipiul Sibiu, Jud. Sibiu, 550164.
Nu. ENZO CIS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].