Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 27,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ENYS CONSTRUCT SER S.R.L. (CUI 45506882) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Ovidiu, Oraș Ovidiu, județul Constanța, înființată în 2022. Activitatea principală este Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN 4110).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,77 mil. lei (+107% față de 2024) și un profit net de 1,05 mil. lei, cu 1 angajat.
Este înregistrată în scopuri de TVA. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2022 | - |
| 2023 | 1.238.911 lei |
| 2024 | 1.824.549 lei |
| 2025 | 3.768.634 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.768.634 | 1.824.549 | 1.238.911 | - |
| Profit net | 1.052.590 | 1.293.909 | 56.948 | 0 |
| Număr mediu de angajați | 1 | 1 | 1 | 1 |
| Active imobilizate | 3.307.239 | 817.348 | 872.098 | 1.349.417 |
| Active circulante | 4.104.792 | 4.484.931 | 1.471.836 | 850.258 |
| Stocuri | 2.191.247 | 3.544.911 | 1.337.909 | 750.573 |
| Creanțe | 1.462.528 | 325.351 | 65.649 | 94.887 |
| Datorii | 4.974.756 | 3.787.694 | 2.286.786 | 2.199.475 |
| Capitaluri proprii | 2.437.275 | 1.514.585 | 57.148 | 200 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 27,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 83% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
67% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ENYS CONSTRUCT SER S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ENYS CONSTRUCT SER S.R.L. în 2025 a fost de 3.768.634 lei (3,77 mil. lei), în creștere cu 107% față de 2024.
În 2025, ENYS CONSTRUCT SER S.R.L. a înregistrat un profit net de 1,05 mil. lei (1.052.590 lei).
Activitatea principală a ENYS CONSTRUCT SER S.R.L. este Dezvoltare (promovare) imobiliară (CAEN 4110).
ENYS CONSTRUCT SER S.R.L. are sediul social la adresa CASTANILOR Nr. 2F, Loc. Ovidiu, Oraș Ovidiu, Jud. Constanța, 905900.
Da. ENYS CONSTRUCT SER S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Da. ENYS CONSTRUCT SER S.R.L. figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].