Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
ENTRO MANAGEMENT SRL (CUI 34723193) este o societate cu răspundere limitată activă din Bragadiru, județul Ilfov, înființată în 2015. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 3,15 mil. lei (+5,2% față de 2024) și un profit net de 494.798 lei, cu 16 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 1.273.882 lei |
| 2017 | 1.577.072 lei |
| 2018 | 1.910.351 lei |
| 2019 | 2.138.590 lei |
| 2020 | 2.417.727 lei |
| 2021 | 2.292.570 lei |
| 2022 | 2.645.312 lei |
| 2023 | 2.868.365 lei |
| 2024 | 2.997.961 lei |
| 2025 | 3.152.820 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 3.152.820 | 2.997.961 | 2.868.365 | 2.645.312 | 2.292.570 | 2.417.727 | 2.138.590 | 1.910.351 | 1.577.072 | 1.273.882 |
| Profit net | 494.798 | 182.431 | 619.001 | 587.173 | 204.639 | 286.911 | 273.659 | 139.487 | 87.950 | 56.226 |
| Număr mediu de angajați | 16 | 21 | 17 | 18 | 18 | 18 | 19 | 18 | 12 | 7 |
| Active imobilizate | 42.754 | 45.897 | 53.730 | 61.540 | 64.120 | 50.170 | 67.741 | 80.267 | 98.551 | 112.674 |
| Active circulante | 753.309 | 709.527 | 875.368 | 800.372 | 607.548 | 649.769 | 462.229 | 368.799 | 273.329 | 239.525 |
| Stocuri | 211.728 | 231.744 | 534.873 | 353.685 | 298.664 | 282.203 | 211.116 | 164.881 | 213.113 | 173.315 |
| Creanțe | 417.355 | 80.488 | 21.662 | 17.845 | 24.996 | 20.991 | 29.962 | 27.416 | 18.951 | 28.730 |
| Datorii | 289.265 | 560.993 | 298.097 | 262.739 | 441.345 | 203.670 | 241.666 | 205.323 | 214.992 | 283.260 |
| Capitaluri proprii | 506.798 | 194.431 | 631.001 | 599.173 | 230.323 | 496.269 | 288.304 | 243.743 | 156.888 | 68.939 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,7 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,60 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
36% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. ENTRO MANAGEMENT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a ENTRO MANAGEMENT SRL în 2025 a fost de 3.152.820 lei (3,15 mil. lei), în creștere cu 5,2% față de 2024.
În 2025, ENTRO MANAGEMENT SRL a înregistrat un profit net de 494.798 lei.
Activitatea principală a ENTRO MANAGEMENT SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).
ENTRO MANAGEMENT SRL are sediul social la adresa CORALULUI Nr. 5, Bl. 3, Et. 1, Ap. 22, Lot 3, Oraș Bragadiru, Jud. Ilfov, 77025.
Da. ENTRO MANAGEMENT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. ENTRO MANAGEMENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].