ActivăSRL

ENGITECH SRL

Str. Talazului Nr. 33, Et. P, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie, Jud. Constanţa, 905360

CAEN 7490: Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

CUI
18944826
Reg. Com.
J13/2519/2006
Înființată
17 august 2006
Vechime
20 de ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2025
174 mii lei
Profit net 2025
112 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: RELUARE ACTIVITATE din data 06.09.2010

Rezumat

Pe scurt

ENGITECH SRL (CUI 18944826) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Eforie Sud Orș. Eforie, județul Constanța, înființată în 2006. Activitatea principală este Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 173.993 lei (-30% față de 2024) și un profit net de 111.559 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
18944826
Nr. Reg. Com.
J13/2519/2006
EUID
ROONRC.J13/2519/2006
Cod CAEN principal
7490 - Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Data înființării
17 august 2006
Vechime
20 de ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Talazului Nr. 33, Et. P, Loc. Eforie Sud Orş. Eforie, Jud. Constanţa, 905360

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BĂNCE••• LUMIN••• CORNE•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-29,7% față de 2024

173.993 RON

2024: 247.437 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 41.778 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 143.871 RONAnul 2019: 153.794 RONAnul 2020: 68.743 RONAnul 2021: 23.405 RONAnul 2022: 49.510 RONAnul 2023: 39.159 RONAnul 2024: 247.437 RONAnul 2025: 173.993 RON

Profit net 2025

-18,8% față de 2024

111.559 RON

2024: 137.353 RON

-50k050k100k150k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 5.246 RONAnul 2017: -675 RONAnul 2018: 58.166 RONAnul 2019: 95.757 RONAnul 2020: 40.714 RONAnul 2021: 87 RONAnul 2022: 4.599 RONAnul 2023: 11.115 RONAnul 2024: 137.353 RONAnul 2025: 111.559 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    174 mii lei
    Profit net
    112 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    247 mii lei
    Profit net
    137 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    39 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    50 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    0
  • 2021

    Cifra de afaceri
    23 mii lei
    Profit net
    87 lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    69 mii lei
    Profit net
    41 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    154 mii lei
    Profit net
    96 mii lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    144 mii lei
    Profit net
    58 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -675 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
64%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 64,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
2,55Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,55 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
21%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

21% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. Cel mai mare profit net din istoric

  4. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/2519/2006.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ENGITECH SRL

Este ENGITECH SRL activă?

Da. ENGITECH SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ENGITECH SRL?

Cifra de afaceri a ENGITECH SRL în 2025 a fost de 173.993 lei, în scădere cu 30% față de 2024.

Ce profit a avut ENGITECH SRL în 2025?

În 2025, ENGITECH SRL a înregistrat un profit net de 111.559 lei.

Ce activitate are ENGITECH SRL?

Activitatea principală a ENGITECH SRL este Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490).

Unde are sediul ENGITECH SRL?

ENGITECH SRL are sediul social la adresa Str. Talazului Nr. 33, Et. P, Loc. Eforie Sud Orș. Eforie, Jud. Constanța, 905360.

ENGITECH SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ENGITECH SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ENGITECH SRL are datorii la ANAF?

Nu. ENGITECH SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ENGITECH SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].