ENEPA-SRL
Baia de Fier, Sat Baia de Fier Com. Baia de Fier, Jud. Gorj
- CUI
- 2177409
- Reg. Com.
- J18/641/1991
- Înființată
- 12 iulie 1991
- Vechime
- 35 de ani, 3 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 31.12.2004
Rezumat
Pe scurt
ENEPA-SRL (CUI 2177409) a fost o societate cu răspundere limitată din comuna Baia de Fier, județul Gorj, înființată în 1991 și radiată în 2004.
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 2177409
- Nr. Reg. Com.
- J18/641/1991
- EUID
- ROONRC.J18/641/1991
- Data înființării
- 12 iulie 1991
- Vechime
- 35 de ani, 3 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Baia de Fier, Sat Baia de Fier Com. Baia de Fier, Jud. Gorj
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (4)
- ••• •• CONSTAN•••
- FĂ••• DĂ•••
- PAND••• •• •••
- TURCE••• VAS•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2004
Radierea din Registrul Comerțului
- 1991
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Gorj cu nr. J18/641/1991.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre ENEPA-SRL
Este ENEPA-SRL activă?
Nu. ENEPA-SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2004.
Unde avea sediul ENEPA-SRL?
ENEPA-SRL avea sediul social la adresa Baia de Fier, Sat Baia de Fier Com. Baia de Fier, Jud. Gorj.
ENEPA-SRL are datorii la ANAF?
Nu. ENEPA-SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre ENEPA-SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].