RadiatăSRL

END LOOP S.R.L.

ŞOIMULUI Nr. 10, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400486

CAEN 6202: Activități de consultanță în tehnologia informației

CUI
39206910
Reg. Com.
J12/44/2019
Înființată
18 aprilie 2018
Vechime
8 ani, 6 luni
Cifra de afaceri 2024
0 lei
Profit net 2024
482 mii lei
Angajați 2024
0

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 23.05.2025

Rezumat

Pe scurt

END LOOP S.R.L. (CUI 39206910) a fost o societate cu răspundere limitată din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2018 și radiată în 2025. Activitatea principală era Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN 6202).

Ultimul bilanț, din 2024, nu arată cifră de afaceri, ci un profit net de 482.125 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
39206910
Nr. Reg. Com.
J12/44/2019
EUID
ROONRC.J12/44/2019
Cod CAEN principal
6202 - Activități de consultanță în tehnologia informației
Data înființării
18 aprilie 2018
Înmatricularea actuală
9 ianuarie 2019
Vechime
8 ani, 6 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
ŞOIMULUI Nr. 10, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400486

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • KR••• A••• NORB•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2018 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-100,0% față de 2023

0 RON

2023: 12.051.239 RON

05 mil10 mil15 mil20 mil2018201920202021202220232024Anul 2018: 1.547.117 RONAnul 2019: 7.508.102 RONAnul 2020: 11.854.576 RONAnul 2021: 16.155.019 RONAnul 2022: 19.949.912 RONAnul 2023: 12.051.239 RONAnul 2024: 0 RON

Profit net 2024

-97,0% față de 2023

482.125 RON

2023: 16.193.542 RON

05 mil10 mil15 mil20 mil2018201920202021202220232024Anul 2018: 631.671 RONAnul 2019: 2.380.054 RONAnul 2020: 4.772.310 RONAnul 2021: 5.955.124 RONAnul 2022: 6.536.431 RONAnul 2023: 16.193.542 RONAnul 2024: 482.125 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    482 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    12,1 mil. lei
    Profit net
    16,2 mil. lei
    Angajați
    10
  • 2022

    Cifra de afaceri
    19,9 mil. lei
    Profit net
    6,5 mil. lei
    Angajați
    11
  • 2021

    Cifra de afaceri
    16,2 mil. lei
    Profit net
    6,0 mil. lei
    Angajați
    9
  • 2020

    Cifra de afaceri
    11,9 mil. lei
    Profit net
    4,8 mil. lei
    Angajați
    9
  • 2019

    Cifra de afaceri
    7,5 mil. lei
    Profit net
    2,4 mil. lei
    Angajați
    7
  • 2018

    Cifra de afaceri
    1,5 mil. lei
    Profit net
    632 mii lei
    Angajați
    3

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăIndisponibil
—
2020202120222023

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
3,68Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232024

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 3,68 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
27%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232024

27% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Radierea din Registrul Comerțului

  4. 2024

    Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (4 evenimente în plus, 2018 - 2022)
  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2019

    Mutarea sediului în alt județ

    București → Cluj. Nr. Reg. Com. nou: J12/44/2019.

  3. 2018

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în București cu nr. J40/5319/2018.

În cronologia completă vezi și adresele complete (3 schimbări) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre END LOOP S.R.L.

Este END LOOP S.R.L. activă?

Nu. END LOOP S.R.L. a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Ce profit a avut END LOOP S.R.L. în 2024?

În 2024, END LOOP S.R.L. a înregistrat un profit net de 482.125 lei.

Ce activitate avea END LOOP S.R.L.?

Activitatea principală a END LOOP S.R.L. era Activități de consultanță în tehnologia informației (CAEN 6202).

Unde avea sediul END LOOP S.R.L.?

END LOOP S.R.L. avea sediul social la adresa ȘOIMULUI Nr. 10, Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400486.

END LOOP S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. END LOOP S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre END LOOP S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].