ActivăSRL

ENAKES LAND S.R.L.

Fdt. Dorobanţi Nr. 74A, Mun. Roşiori de Vede, Jud. Teleorman

CAEN 9321: Activități ale parcurilor tematice și de distracții

CUI
52015896
Reg. Com.
J2025044662005
Înființată
23 iunie 2025
Vechime
1 an, 3 luni
Cifra de afaceri 2025
13 mii lei
Profit net 2025
5 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 23.06.2025

Rezumat

Pe scurt

ENAKES LAND S.R.L. (CUI 52015896) este o societate cu răspundere limitată activă din Roșiori de Vede, județul Teleorman, înființată în 2025. Activitatea principală este Activități ale parcurilor tematice și de distracții (CAEN 9321).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 12.865 lei și un profit net de 5.420 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
52015896
Nr. Reg. Com.
J2025044662005
EUID
ROONRC.J2025044662005
Cod CAEN principal
9321 - Activități ale parcurilor tematice și de distracții
Data înființării
23 iunie 2025
Vechime
1 an, 3 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Fdt. Dorobanţi Nr. 74A, Mun. Roşiori de Vede, Jud. Teleorman

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • Ena••• Io••• Gabri•••
  • Ena••• Io••• Mar•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2025 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

12.865 RON

05k10k15k2025Anul 2025: 12.865 RON

Profit net 2025

5.420 RON

02k4k6k2025Anul 2025: 5.420 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    13 mii lei
    Profit net
    5 mii lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
42%

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 42,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
6,58

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 6,58 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
15%

15% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Teleorman cu nr. J2025044662005, sub denumirea ENAKE'S LAND S.R.L..

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ENAKES LAND S.R.L.

Este ENAKES LAND S.R.L. activă?

Da. ENAKES LAND S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ENAKES LAND S.R.L.?

Cifra de afaceri a ENAKES LAND S.R.L. în 2025 a fost de 12.865 lei.

Ce profit a avut ENAKES LAND S.R.L. în 2025?

În 2025, ENAKES LAND S.R.L. a înregistrat un profit net de 5.420 lei.

Ce activitate are ENAKES LAND S.R.L.?

Activitatea principală a ENAKES LAND S.R.L. este Activități ale parcurilor tematice și de distracții (CAEN 9321).

Unde are sediul ENAKES LAND S.R.L.?

ENAKES LAND S.R.L. are sediul social la adresa Fdt. Dorobanți Nr. 74A, Mun. Roșiori de Vede, Jud. Teleorman.

ENAKES LAND S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. ENAKES LAND S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ENAKES LAND S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ENAKES LAND S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ENAKES LAND S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].