Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
EMY-MAT TRANS SRL (CUI 37201313) este o societate cu răspundere limitată activă din Pașcani, județul Iași, înființată în 2017. Activitatea principală este Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN 0111).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1,14 mil. lei (-32% față de 2024) și un profit net de 9.085 lei, cu 6 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2017 | 121.196 lei |
| 2018 | 382.102 lei |
| 2019 | 720.512 lei |
| 2020 | 774.063 lei |
| 2021 | 1.190.125 lei |
| 2022 | 1.154.110 lei |
| 2023 | 1.076.484 lei |
| 2024 | 1.686.449 lei |
| 2025 | 1.144.518 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 1.144.518 | 1.686.449 | 1.076.484 | 1.154.110 | 1.190.125 | 774.063 | 720.512 | 382.102 | 121.196 |
| Profit net | 9.085 | 453.278 | 127.898 | 104.675 | 159.309 | 66.103 | 125.117 | 50.795 | 37.074 |
| Număr mediu de angajați | 6 | 6 | 8 | 7 | 5 | 4 | 4 | 4 | 2 |
| Active imobilizate | 155.491 | 186.874 | - | 19.364 | 147.618 | 239.996 | 309.844 | 289.872 | 54.394 |
| Active circulante | 424.045 | 741.587 | 795.168 | 644.483 | 562.046 | 282.307 | 142.677 | 104.254 | 87.290 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | -6.281 | 110.320 | -9.997 | 62.617 | 62.189 | - | 6.000 | - | - |
| Datorii | 570.251 | 329.013 | 123.998 | 120.574 | 271.066 | 243.014 | 239.335 | 306.057 | 104.410 |
| Capitaluri proprii | 9.285 | 599.448 | 671.170 | 543.273 | 438.598 | 279.289 | 213.186 | 88.069 | 37.274 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,8 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 74% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
98% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. EMY-MAT TRANS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a EMY-MAT TRANS SRL în 2025 a fost de 1.144.518 lei (1,14 mil. lei), în scădere cu 32% față de 2024.
În 2025, EMY-MAT TRANS SRL a înregistrat un profit net de 9.085 lei.
Activitatea principală a EMY-MAT TRANS SRL este Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase și a plantelor oleaginoase (CAEN 0111).
EMY-MAT TRANS SRL are sediul social la adresa FERICIRII Nr. 3A, Municipiul Pașcani, Jud. Iași, 705200.
Da. EMY-MAT TRANS SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.
Nu. EMY-MAT TRANS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].