EMO CHIM SRL Radiată SRL

Înființată 18.03.2003
Str. PRIVIGHETORII Nr. 12, Bl. B9, Ap. 7, Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 5600 7490, Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Prezentare

Pe scurt

EMO CHIM SRL (CUI 15297741) a fost o societate cu răspundere limitată din Piatra Neamț, județul Neamț, înființată în 2003 și radiată în 2015. Activitatea principală era Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490).

Ultimul bilanț, din 2009, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 1.930 lei, cu 1 angajat.

Cifra de afaceri 2013
-
Profit net 2013
-
Angajați 2013
-
Marjă netă
-
Capital social
200lei
Vechime
23ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2013
Cifra de afaceri
AnValoare
20085.000 lei
2009-
20100 lei
20110 lei
20120 lei
2013-

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator201320122011201020092008
Cifra de afaceri-000-5.000
Profit net-000-1.930-14.734
Număr mediu de angajați---011
Active imobilizate15.56715.56715.56715.56715.56715.567
Active circulante20.87420.87420.87420.87420.87422.931
Stocuri577577577577577577
Creanțe11.90711.90711.90711.90711.90713.974
Datorii1.4291.4291.4291.4291.4291.555
Capitaluri proprii35.01235.01235.01235.01235.01236.943
Ultimul bilanț: 2013. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2013

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
14,61 Față de anul anterior: stabil

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 14,61 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
3,9% Față de anul anterior: stabil

3,9% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 06.02.2015

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
15297741
Nr. Reg. Com.
J27/377/2003
EUID
ROONRC.J27/377/2003
Cod CAEN principal
7490, Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.
Data înființării
18 martie 2003
Vechime
23 de ani, 7 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2013)
Adresă sediu
Str. PRIVIGHETORII Nr. 12, Bl. B9, Ap. 7, Municipiul Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 5600
Domiciliu fiscal
Str. Privighetorii Nr. 12, Mun. Piatra Neamţ, Jud. Neamţ, 610138

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0233••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • OLANE••• •• E•••Administrator
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2015
  1. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
  2. Stare nouă la ONRC: Lichidare ONRC
2009
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2004
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
2003
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Neamț cu nr. J27/377/2003. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre EMO CHIM SRL

Este EMO CHIM SRL activă?

Nu. EMO CHIM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2015.

Ce profit a avut EMO CHIM SRL în 2009?

În 2009, EMO CHIM SRL a înregistrat o pierdere netă de 1.930 lei.

Câți angajați avea EMO CHIM SRL?

Conform bilanțului pe 2009, EMO CHIM SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2008).

Ce activitate avea EMO CHIM SRL?

Activitatea principală a EMO CHIM SRL era Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. (CAEN 7490).

Unde avea sediul EMO CHIM SRL?

EMO CHIM SRL avea sediul social la adresa Str. PRIVIGHETORII Nr. 12, Bl. B9, Ap. 7, Municipiul Piatra Neamț, Jud. Neamț, 5600.

EMO CHIM SRL are datorii la ANAF?

Nu. EMO CHIM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EMO CHIM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].