EMIRAL CONSTRUCT SRL
Sat Săvârşin, Comuna Săvârşin, Jud. Arad
CAEN 4521: Construcții de clădiri și lucrări de geniu
- CUI
- 18360584
- Reg. Com.
- J02/212/2006
- Înființată
- 8 februarie 2006
- Vechime
- 20 de ani, 8 luni
- Cifra de afaceri 2011
- 57 mii lei
- Profit net 2011
- 9 mii lei
- Angajați 2011
- 1
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 28.10.2016
Rezumat
Pe scurt
EMIRAL CONSTRUCT SRL (CUI 18360584) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Săvârșin, Comuna Săvârșin, județul Arad, înființată în 2006 și radiată în 2016. Activitatea principală era Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).
Ultimul bilanț, din 2011, arată o cifră de afaceri de 57.306 lei și un profit net de 9.297 lei, cu 1 angajat.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 18360584
- Nr. Reg. Com.
- J02/212/2006
- EUID
- ROONRC.J02/212/2006
- Cod CAEN principal
- 4521 - Construcții de clădiri și lucrări de geniu
- Data înființării
- 8 februarie 2006
- Vechime
- 20 de ani, 8 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Sat Săvârşin, Comuna Săvârşin, Jud. Arad
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (0)
- -
Bilanțuri
Rezultate financiare
2008 - 2011, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2011
57.306 RON
Profit net 2011
+144,5% față de 20109.297 RON
2010: -20.877 RON
Evoluție pe ani
2011
- Cifra de afaceri
- 57 mii lei
- Profit net
- 9 mii lei
- Angajați
- 1
2010
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- -21 mii lei
- Angajați
- 1
2009
- Cifra de afaceri
- 11 mii lei
- Profit net
- -93 mii lei
- Angajați
- 2
2008
- Cifra de afaceri
- 106 mii lei
- Profit net
- -35 mii lei
- Angajați
- 3
Analiză
Indicatori financiari 2011
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,2 lei profit net.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
260% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2019
Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate
- 2016
Stare încheiată la ONRC: Este sub incidența Legii nr. 85/2006
Radierea din Registrul Comerțului
- 2011
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
Cel mai mare profit net din istoric
- 2008
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2006 - 2006)Restrânge cronologia
- 2006
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Arad cu nr. J2/212/2006.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre EMIRAL CONSTRUCT SRL
Este EMIRAL CONSTRUCT SRL activă?
Nu. EMIRAL CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2016.
Care este cifra de afaceri a EMIRAL CONSTRUCT SRL?
Cifra de afaceri a EMIRAL CONSTRUCT SRL în 2011 a fost de 57.306 lei.
Ce profit a avut EMIRAL CONSTRUCT SRL în 2011?
În 2011, EMIRAL CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 9.297 lei.
Câți angajați avea EMIRAL CONSTRUCT SRL?
Conform bilanțului pe 2011, EMIRAL CONSTRUCT SRL a avut în medie 1 angajat (față de 1 angajat în 2010).
Ce activitate avea EMIRAL CONSTRUCT SRL?
Activitatea principală a EMIRAL CONSTRUCT SRL era Construcții de clădiri și lucrări de geniu (CAEN 4521).
Unde avea sediul EMIRAL CONSTRUCT SRL?
EMIRAL CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Sat Săvârșin, Comuna Săvârșin, Jud. Arad.
EMIRAL CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?
Nu. EMIRAL CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre EMIRAL CONSTRUCT SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].