EMILY SRL Funcțiune SRL

Înființată 02.07.2007
Str. MOLDOVEI, Bl. 55, Sc. D, Et. 2, Ap. 71, Municipiul Târgovişte, Jud. Dâmboviţa 9602, Coafură și alte activități de înfrumusețare

Prezentare

Pe scurt

EMILY SRL (CUI 22040235) este o societate cu răspundere limitată activă din Târgoviște, județul Dâmbovița, înființată în 2007. Activitatea principală este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 108.940 lei (-4,7% față de 2024) și un profit net de 15.449 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Cifra de afaceri 2025
108,9 miilei
−4,7%, față de 2024
Profit net 2025
15,4 miilei
+245,5%, față de 2024
Angajați 2025
1
0,0%, față de 2024
Marjă netă
14,2%
Capital social
200lei
Vechime
19ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2016-2025
Cifra de afaceri
AnValoare
201656.631 lei
201764.239 lei
201865.250 lei
201969.961 lei
202047.182 lei
202166.021 lei
202291.495 lei
202399.909 lei
2024114.308 lei
2025108.940 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2025202420232022202120202019201820172016
Cifra de afaceri108.940114.30899.90991.49566.02147.18269.96165.25064.23956.631
Profit net15.4494.47220.87114.8101.526-5.9074.0498.98219.52010.019
Număr mediu de angajați1111111111
Active imobilizate1.911---------
Active circulante33.93310.25146.38441.22112.41725.03231.89715.4984.5716.766
Stocuri17.3854.7292.6921.2432.8391.4841.013626797765
Creanțe3.00455920.44820.0504265514.36424--
Datorii15.6195.47514.84130.54916.55529.10627.0642.71476922.484
Capitaluri proprii20.2254.77631.54310.672-4.138-4.0744.83312.7843.802-15.718
Ultimul bilanț: 2025. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2025

Marjă netă

Bun
14% Față de anul anterior: în creștere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14,2 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
2,17 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,17 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
44% Față de anul anterior: în scădere

44% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Nu
Obligații restante la ANAF Nu figurează lista contribuabililor datornici
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului Funcțiune
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 02.07.2007

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
22040235
Nr. Reg. Com.
J2007000902150
EUID
ROONRC.J2007000902150
Cod CAEN principal
9602, Coafură și alte activități de înfrumusețare
Data înființării
2 iulie 2007
Vechime
19 ani, 3 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2025)
Adresă sediu
Str. MOLDOVEI, Bl. 55, Sc. D, Et. 2, Ap. 71, Municipiul Târgovişte, Jud. Dâmboviţa
Domiciliu fiscal
Str. Moldovei, Mun. Târgovişte, Jud. Dâmboviţa, 130093

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0245••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • BUCUR••• EMI••• TATI•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2024
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2023
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2007
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Dâmbovița cu nr. J15/902/2007. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre EMILY SRL

Este EMILY SRL activă?

Da. EMILY SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EMILY SRL?

Cifra de afaceri a EMILY SRL în 2025 a fost de 108.940 lei, în scădere cu 4,7% față de 2024.

Ce profit a avut EMILY SRL în 2025?

În 2025, EMILY SRL a înregistrat un profit net de 15.449 lei.

Ce activitate are EMILY SRL?

Activitatea principală a EMILY SRL este Coafură și alte activități de înfrumusețare (CAEN 9602).

Unde are sediul EMILY SRL?

EMILY SRL are sediul social la adresa Str. MOLDOVEI, Bl. 55, Sc. D, Et. 2, Ap. 71, Municipiul Târgoviște, Jud. Dâmbovița.

EMILY SRL este plătitoare de TVA?

Nu. EMILY SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

EMILY SRL are datorii la ANAF?

Nu. EMILY SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EMILY SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].