ActivăSRL

EMIFARM SRL

Cal. Romanului Nr. 46, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600384

CAEN 6820: închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

CUI
944955
Reg. Com.
J1992000427042
Înființată
7 februarie 1992
Vechime
34 de ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2025
348 mii lei
Profit net 2025
178 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.12.1992

Rezumat

Pe scurt

EMIFARM SRL (CUI 944955) este o societate cu răspundere limitată activă din Bacău, înființată în 1992. Activitatea principală este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 348.143 lei (+20% față de 2024) și un profit net de 177.697 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
944955
Nr. Reg. Com.
J1992000427042
EUID
ROONRC.J1992000427042
Cod CAEN principal
6820 - închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Data înființării
7 februarie 1992
Vechime
34 de ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Cal. Romanului Nr. 46, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600384

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • JU••• ELISAV••• EMI•••
  • JU••• I•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+19,6% față de 2024

348.143 RON

2024: 291.038 RON

01 mil2 mil3 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 2.579.180 RONAnul 2017: 2.427.335 RONAnul 2018: 516.993 RONAnul 2019: 236.110 RONAnul 2020: 263.187 RONAnul 2021: 277.716 RONAnul 2022: 304.102 RONAnul 2023: 278.343 RONAnul 2024: 291.038 RONAnul 2025: 348.143 RON

Profit net 2025

+52,4% față de 2024

177.697 RON

2024: 116.589 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 261.799 RONAnul 2017: 931.517 RONAnul 2018: 60.685 RONAnul 2019: 122.203 RONAnul 2020: 129.671 RONAnul 2021: 133.220 RONAnul 2022: 117.886 RONAnul 2023: 124.388 RONAnul 2024: 116.589 RONAnul 2025: 177.697 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    348 mii lei
    Profit net
    178 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    291 mii lei
    Profit net
    117 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    278 mii lei
    Profit net
    124 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    304 mii lei
    Profit net
    118 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    278 mii lei
    Profit net
    133 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    263 mii lei
    Profit net
    130 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    236 mii lei
    Profit net
    122 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    517 mii lei
    Profit net
    61 mii lei
    Angajați
    1
  • 2017

    Cifra de afaceri
    2,4 mil. lei
    Profit net
    932 mii lei
    Angajați
    7
  • 2016

    Cifra de afaceri
    2,6 mil. lei
    Profit net
    262 mii lei
    Angajați
    6

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
51%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 51 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,32Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,32 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
19%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 1993

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/427/1992.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EMIFARM SRL

Este EMIFARM SRL activă?

Da. EMIFARM SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EMIFARM SRL?

Cifra de afaceri a EMIFARM SRL în 2025 a fost de 348.143 lei, în creștere cu 20% față de 2024.

Ce profit a avut EMIFARM SRL în 2025?

În 2025, EMIFARM SRL a înregistrat un profit net de 177.697 lei.

Ce activitate are EMIFARM SRL?

Activitatea principală a EMIFARM SRL este închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate (CAEN 6820).

Unde are sediul EMIFARM SRL?

EMIFARM SRL are sediul social la adresa Cal. Romanului Nr. 46, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600384.

EMIFARM SRL este plătitoare de TVA?

Da. EMIFARM SRL este înregistrată în scopuri de TVA și în sistemul RO e-Factura.

EMIFARM SRL are datorii la ANAF?

Nu. EMIFARM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EMIFARM SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].