ActivăSRL

EMCAES FOODIE S.R.L.

Str. Zaharia Stancu Nr. 6B, Ap. 202, Mun. Braşov, Jud. Braşov

CAEN 1085: Fabricarea de mâncăruri preparate

CUI
46998422
Reg. Com.
J2022003243080
Înființată
11 octombrie 2022
Vechime
4 ani
Cifra de afaceri 2025
9,2 mil. lei
Profit net 2025
659 mii lei
Angajați 2025
69

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 11.10.2022

Rezumat

Pe scurt

EMCAES FOODIE S.R.L. (CUI 46998422) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2022. Activitatea principală este Fabricarea de mâncăruri preparate (CAEN 1085).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 9,21 mil. lei (-61% față de 2024) și un profit net de 658.925 lei, cu 69 de angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
46998422
Nr. Reg. Com.
J2022003243080
EUID
ROONRC.J2022003243080
Cod CAEN principal
1085 - Fabricarea de mâncăruri preparate
Data înființării
11 octombrie 2022
Vechime
4 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Zaharia Stancu Nr. 6B, Ap. 202, Mun. Braşov, Jud. Braşov

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (1)
  • so••@••••.com
Website (0)
-
Persoane (1)
  • BOD••• R•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2022 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-60,6% față de 2024

9.205.674 RON

2024: 23.387.232 RON

010 mil20 mil30 mil2022202320242025Anul 2022: 3.004.341 RONAnul 2023: 20.594.338 RONAnul 2024: 23.387.232 RONAnul 2025: 9.205.674 RON

Profit net 2025

+181,6% față de 2024

658.925 RON

2024: 234.010 RON

-200k0200k400k600k800k2022202320242025Anul 2022: -52.685 RONAnul 2023: 71.505 RONAnul 2024: 234.010 RONAnul 2025: 658.925 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    9,2 mil. lei
    Profit net
    659 mii lei
    Angajați
    69
  • 2024

    Cifra de afaceri
    23,4 mil. lei
    Profit net
    234 mii lei
    Angajați
    128
  • 2023

    Cifra de afaceri
    20,6 mil. lei
    Profit net
    72 mii lei
    Angajați
    111
  • 2022

    Cifra de afaceri
    3,0 mil. lei
    Profit net
    -53 mii lei
    Angajați
    17

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
7,2%Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 7,2 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,18Față de anul anterior: în creștere
2022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,18 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareAtenție
74%Față de anul anterior: în scădere
2022202320242025

74% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  3. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/3243/2022.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EMCAES FOODIE S.R.L.

Este EMCAES FOODIE S.R.L. activă?

Da. EMCAES FOODIE S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EMCAES FOODIE S.R.L.?

Cifra de afaceri a EMCAES FOODIE S.R.L. în 2025 a fost de 9.205.674 lei (9,21 mil. lei), în scădere cu 61% față de 2024.

Ce profit a avut EMCAES FOODIE S.R.L. în 2025?

În 2025, EMCAES FOODIE S.R.L. a înregistrat un profit net de 658.925 lei.

Ce activitate are EMCAES FOODIE S.R.L.?

Activitatea principală a EMCAES FOODIE S.R.L. este Fabricarea de mâncăruri preparate (CAEN 1085).

Unde are sediul EMCAES FOODIE S.R.L.?

EMCAES FOODIE S.R.L. are sediul social la adresa Str. Zaharia Stancu Nr. 6B, Ap. 202, Mun. Brașov, Jud. Brașov.

EMCAES FOODIE S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. EMCAES FOODIE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

EMCAES FOODIE S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. EMCAES FOODIE S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EMCAES FOODIE S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].