ActivăSRL

EMAKAR SPEED SRL

Str. Ioan Slavici Nr. 22, Sat Vinţu de Jos Com. Vinţu de Jos, Jud. Alba, 517875

CAEN 4941: Transporturi rutiere de mărfuri

CUI
35283732
Reg. Com.
J2015000893013
Înființată
2 decembrie 2015
Vechime
10 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
124 mii lei
Profit net 2025
33 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 02.12.2015

Rezumat

Pe scurt

EMAKAR SPEED SRL (CUI 35283732) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Vințu de Jos, județul Alba, înființată în 2015. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 124.203 lei (+17% față de 2024) și un profit net de 32.775 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35283732
Nr. Reg. Com.
J2015000893013
EUID
ROONRC.J2015000893013
Cod CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Data înființării
2 decembrie 2015
Vechime
10 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Ioan Slavici Nr. 22, Sat Vinţu de Jos Com. Vinţu de Jos, Jud. Alba, 517875

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (1)
  • 0740••••••
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • LUPU••• MIR••• TEO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+17,0% față de 2024

124.203 RON

2024: 106.148 RON

050k100k150k200k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 54.395 RONAnul 2017: 78.242 RONAnul 2018: 153.041 RONAnul 2019: 120.201 RONAnul 2020: 106.171 RONAnul 2021: 169.583 RONAnul 2022: 186.512 RONAnul 2023: 116.610 RONAnul 2024: 106.148 RONAnul 2025: 124.203 RON

Profit net 2025

+255,4% față de 2024

32.775 RON

2024: -21.097 RON

-60k-40k-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 885 RONAnul 2017: 3.622 RONAnul 2018: 37.079 RONAnul 2019: -4.649 RONAnul 2020: -11.319 RONAnul 2021: 33.061 RONAnul 2022: 8.552 RONAnul 2023: -41.224 RONAnul 2024: -21.097 RONAnul 2025: 32.775 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    124 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    117 mii lei
    Profit net
    -41 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    187 mii lei
    Profit net
    9 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    170 mii lei
    Profit net
    33 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    106 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    120 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    153 mii lei
    Profit net
    37 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    78 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    885 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
26%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 26,4 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
5,04Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 5,04 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
20%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

20% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2018

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Alba cu nr. J1/893/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EMAKAR SPEED SRL

Este EMAKAR SPEED SRL activă?

Da. EMAKAR SPEED SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EMAKAR SPEED SRL?

Cifra de afaceri a EMAKAR SPEED SRL în 2025 a fost de 124.203 lei, în creștere cu 17% față de 2024.

Ce profit a avut EMAKAR SPEED SRL în 2025?

În 2025, EMAKAR SPEED SRL a înregistrat un profit net de 32.775 lei.

Ce activitate are EMAKAR SPEED SRL?

Activitatea principală a EMAKAR SPEED SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).

Unde are sediul EMAKAR SPEED SRL?

EMAKAR SPEED SRL are sediul social la adresa Str. Ioan Slavici Nr. 22, Sat Vințu de Jos Com. Vințu de Jos, Jud. Alba, 517875.

EMAKAR SPEED SRL este plătitoare de TVA?

Nu. EMAKAR SPEED SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

EMAKAR SPEED SRL are datorii la ANAF?

Nu. EMAKAR SPEED SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EMAKAR SPEED SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].