RadiatăSRL

EMA HOUSE CLEAN SRL

Str. 22 Decembrie Nr. 28, Bl. 28, Sc. C, Et. 3, Ap. 8, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600197

CAEN 8121: Activități generale de curățenie a clădirilor

CUI
24447619
Reg. Com.
J04/1620/2008
Înființată
10 septembrie 2008
Vechime
18 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2014
43 mii lei
Profit net 2014
7 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 23.07.2015

Rezumat

Pe scurt

EMA HOUSE CLEAN SRL (CUI 24447619) a fost o societate cu răspundere limitată din Bacău, înființată în 2008 și radiată în 2015. Activitatea principală era Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

Ultimul bilanț, din 2014, arată o cifră de afaceri de 43.427 lei (+8,9% față de 2013) și un profit net de 6.866 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
24447619
Nr. Reg. Com.
J04/1620/2008
EUID
ROONRC.J04/1620/2008
Cod CAEN principal
8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor
Data înființării
10 septembrie 2008
Vechime
18 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. 22 Decembrie Nr. 28, Bl. 28, Sc. C, Et. 3, Ap. 8, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600197

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • ANI••• •• MIHA•••
  • ANI••• •• EU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2014, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2014

+8,9% față de 2013

43.427 RON

2013: 39.893 RON

020k40k60k2008200920102011201220132014Anul 2008: 2.613 RONAnul 2009: 39.915 RONAnul 2010: 50.580 RONAnul 2011: 49.297 RONAnul 2012: 46.701 RONAnul 2013: 39.893 RONAnul 2014: 43.427 RON

Profit net 2014

-55,0% față de 2013

6.866 RON

2013: 15.264 RON

-10k010k20k30k2008200920102011201220132014Anul 2008: -6.862 RONAnul 2009: 15.978 RONAnul 2010: 10.891 RONAnul 2011: 26.768 RONAnul 2012: -5.318 RONAnul 2013: 15.264 RONAnul 2014: 6.866 RON

Evoluție pe ani

  • 2014

    Cifra de afaceri
    43 mii lei
    Profit net
    7 mii lei
    Angajați
    -
  • 2013

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    15 mii lei
    Angajați
    1
  • 2012

    Cifra de afaceri
    47 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2011

    Cifra de afaceri
    49 mii lei
    Profit net
    27 mii lei
    Angajați
    1
  • 2010

    Cifra de afaceri
    51 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2009

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    16 mii lei
    Angajați
    1
  • 2008

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2014

Marjă netăBun
16%Față de anul anterior: în scădere
20102011201220132014

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
26,11Față de anul anterior: în creștere
20102011201220132014

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 26,11 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
3,7%Față de anul anterior: în scădere
20102011201220132014

3,7% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2015

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  3. Stare nouă la ONRC: Lichidare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2011

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2010

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2008 - 2008)
  1. 2008

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/1620/2008.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EMA HOUSE CLEAN SRL

Este EMA HOUSE CLEAN SRL activă?

Nu. EMA HOUSE CLEAN SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2015.

Care este cifra de afaceri a EMA HOUSE CLEAN SRL?

Cifra de afaceri a EMA HOUSE CLEAN SRL în 2014 a fost de 43.427 lei, în creștere cu 8,9% față de 2013.

Ce profit a avut EMA HOUSE CLEAN SRL în 2014?

În 2014, EMA HOUSE CLEAN SRL a înregistrat un profit net de 6.866 lei.

Ce activitate avea EMA HOUSE CLEAN SRL?

Activitatea principală a EMA HOUSE CLEAN SRL era Activități generale de curățenie a clădirilor (CAEN 8121).

Unde avea sediul EMA HOUSE CLEAN SRL?

EMA HOUSE CLEAN SRL avea sediul social la adresa Str. 22 Decembrie Nr. 28, Bl. 28, Sc. C, Et. 3, Ap. 8, Mun. Bacău, Jud. Bacău, 600197.

EMA HOUSE CLEAN SRL are datorii la ANAF?

Nu. EMA HOUSE CLEAN SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EMA HOUSE CLEAN SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].