ActivăSRL

EMA DIVERS S.R.L.

Str. Iezer Nr. 2, Bl. D20, Sc. D, Et. 2, Ap. 9, Mun. Câmpulung, Jud. Argeş, 115100

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
2521463
Reg. Com.
J03/3100/1992
Înființată
2 noiembrie 1992
Vechime
33 de ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2008
19 mii lei
Profit net 2008
893 lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Inactivă fiscal (ANAF)
  • Neplătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune
  • sediu expirat
  • este menționată o hotărâre a adunării generale privind dizolvarea

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 14.12.1992

Rezumat

Pe scurt

EMA DIVERS S.R.L. (CUI 2521463) este o societate cu răspundere limitată activă din Câmpulung, județul Argeș, înființată în 1992. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2008 a raportat o cifră de afaceri de 18.906 lei și un profit net de 893 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
2521463
Nr. Reg. Com.
J03/3100/1992
EUID
ROONRC.J03/3100/1992
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
2 noiembrie 1992
Vechime
33 de ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Iezer Nr. 2, Bl. D20, Sc. D, Et. 2, Ap. 9, Mun. Câmpulung, Jud. Argeş, 115100

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • AL••• GHERGH•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2008 - 2008, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2008

18.906 RON

05k10k15k20k2008Anul 2008: 18.906 RON

Profit net 2008

893 RON

02505007501k2008Anul 2008: 893 RON

Evoluție pe ani

  • 2008

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    893 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2008

Marjă netăAtenție
4,7%

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 4,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăAtenție
1,07

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,07 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
93%

93% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Stare încheiată la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2009

  2. 2012

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA

  4. 2000

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  5. 1992

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/3100/1992, sub denumirea EMA DIVERS SRL.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EMA DIVERS S.R.L.

Este EMA DIVERS S.R.L. activă?

Da. EMA DIVERS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EMA DIVERS S.R.L.?

Cifra de afaceri a EMA DIVERS S.R.L. în 2008 a fost de 18.906 lei.

Ce profit a avut EMA DIVERS S.R.L. în 2008?

În 2008, EMA DIVERS S.R.L. a înregistrat un profit net de 893 lei.

Ce activitate are EMA DIVERS S.R.L.?

Activitatea principală a EMA DIVERS S.R.L. este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul EMA DIVERS S.R.L.?

EMA DIVERS S.R.L. are sediul social la adresa Str. Iezer Nr. 2, Bl. D20, Sc. D, Et. 2, Ap. 9, Mun. Câmpulung, Jud. Argeș, 115100.

EMA DIVERS S.R.L. este plătitoare de TVA?

Nu. EMA DIVERS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

EMA DIVERS S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. EMA DIVERS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EMA DIVERS S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].