ELVROM SRL
Str. REGIMENT 11 SIRET Nr. 16, Bl. C35, Sc. 1, Et. 4, Ap. 20, Mun. Galaţi, Jud. Galaţi
CAEN 5262: Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe
- CUI
- 2643487
- Reg. Com.
- J17/2615/1992
- Înființată
- 30 noiembrie 1992
- Vechime
- 33 de ani, 10 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 06.08.2004
Rezumat
Pe scurt
ELVROM SRL (CUI 2643487) a fost o societate cu răspundere limitată din Galați, înființată în 1992 și radiată în 2004. Activitatea principală era Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe (CAEN 5262).
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 2643487
- Nr. Reg. Com.
- J17/2615/1992
- EUID
- ROONRC.J17/2615/1992
- Cod CAEN principal
- 5262 - Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe
- Data înființării
- 30 noiembrie 1992
- Vechime
- 33 de ani, 10 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. REGIMENT 11 SIRET Nr. 16, Bl. C35, Sc. 1, Et. 4, Ap. 20, Mun. Galaţi, Jud. Galaţi
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- G••• NOCU•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2015
Stare nouă la ONRC: Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anii 2004, 2005, 2006, 2007, 2008, 2009
- 2004
Radierea din Registrul Comerțului
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 1999
Înregistrarea în scopuri de TVA
- 1992
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Galați cu nr. J17/2615/1992.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre ELVROM SRL
Este ELVROM SRL activă?
Nu. ELVROM SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2004.
Ce activitate avea ELVROM SRL?
Activitatea principală a ELVROM SRL era Comerț cu amănuntul prin standuri și piețe (CAEN 5262).
Unde avea sediul ELVROM SRL?
ELVROM SRL avea sediul social la adresa Str. REGIMENT 11 SIRET Nr. 16, Bl. C35, Sc. 1, Et. 4, Ap. 20, Mun. Galați, Jud. Galați.
ELVROM SRL are datorii la ANAF?
Nu. ELVROM SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre ELVROM SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].