ELLA IMPEX S.R.L. DOROHOI
Str. Vasile Lupu Nr. 17, Mun. Dorohoi, Jud. Botoşani, 715200
- CUI
- 7661492
- Reg. Com.
- J07/345/1995
- Înființată
- 10 iulie 1995
- Vechime
- 31 de ani, 3 luni
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 16.11.2007
Rezumat
Pe scurt
ELLA IMPEX S.R.L. DOROHOI (CUI 7661492) a fost o societate cu răspundere limitată din Dorohoi, județul Botoșani, înființată în 1995 și radiată în 2007.
Nu există bilanțuri publicate pentru această firmă.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 7661492
- Nr. Reg. Com.
- J07/345/1995
- EUID
- ROONRC.J07/345/1995
- Data înființării
- 10 iulie 1995
- Vechime
- 31 de ani, 3 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. Vasile Lupu Nr. 17, Mun. Dorohoi, Jud. Botoşani, 715200
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (0)
- -
Bilanțuri
Rezultate financiare
Nu sunt disponibile date financiare.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2007
Radierea din Registrul Comerțului
- 1995
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Botoșani cu nr. J7/345/1995, sub denumirea ELLA IMPEX SRL.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre ELLA IMPEX S.R.L. DOROHOI
Este ELLA IMPEX S.R.L. DOROHOI activă?
Nu. ELLA IMPEX S.R.L. DOROHOI a fost radiată din Registrul Comerțului în 2007.
Unde avea sediul ELLA IMPEX S.R.L. DOROHOI?
ELLA IMPEX S.R.L. DOROHOI avea sediul social la adresa Str. Vasile Lupu Nr. 17, Mun. Dorohoi, Jud. Botoșani, 715200.
ELLA IMPEX S.R.L. DOROHOI are datorii la ANAF?
Nu. ELLA IMPEX S.R.L. DOROHOI nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre ELLA IMPEX S.R.L. DOROHOI
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].