ActivăSRL

ELITE DETAILING SRL

Str. Hărmanului Nr. 50, Sc. A, Et. 2, Ap. 4, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500222

CAEN 7112: Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea

CUI
35293728
Reg. Com.
J2015001988086
Înființată
4 decembrie 2015
Vechime
10 ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
983 mii lei
Profit net 2025
205 mii lei
Angajați 2025
5

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 04.12.2015

Rezumat

Pe scurt

ELITE DETAILING SRL (CUI 35293728) este o societate cu răspundere limitată activă din Brașov, înființată în 2015. Activitatea principală este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 983.114 lei (+7,1% față de 2024) și un profit net de 204.586 lei, cu 5 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
35293728
Nr. Reg. Com.
J2015001988086
EUID
ROONRC.J2015001988086
Cod CAEN principal
7112 - Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea
Data înființării
4 decembrie 2015
Vechime
10 ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Hărmanului Nr. 50, Sc. A, Et. 2, Ap. 4, Mun. Braşov, Jud. Braşov, 500222

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • O••• DO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+7,1% față de 2024

983.114 RON

2024: 917.525 RON

0250k500k750k1 mil2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 420.766 RONAnul 2017: 411.788 RONAnul 2018: 393.275 RONAnul 2019: 667.343 RONAnul 2020: 695.924 RONAnul 2021: 793.345 RONAnul 2022: 783.002 RONAnul 2023: 844.134 RONAnul 2024: 917.525 RONAnul 2025: 983.114 RON

Profit net 2025

+11,0% față de 2024

204.586 RON

2024: 184.380 RON

0100k200k300k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 43.815 RONAnul 2017: 100.201 RONAnul 2018: 72.105 RONAnul 2019: 175.535 RONAnul 2020: 133.593 RONAnul 2021: 250.451 RONAnul 2022: 212.100 RONAnul 2023: 169.824 RONAnul 2024: 184.380 RONAnul 2025: 204.586 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    983 mii lei
    Profit net
    205 mii lei
    Angajați
    5
  • 2024

    Cifra de afaceri
    918 mii lei
    Profit net
    184 mii lei
    Angajați
    5
  • 2023

    Cifra de afaceri
    844 mii lei
    Profit net
    170 mii lei
    Angajați
    5
  • 2022

    Cifra de afaceri
    783 mii lei
    Profit net
    212 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    793 mii lei
    Profit net
    250 mii lei
    Angajați
    5
  • 2020

    Cifra de afaceri
    696 mii lei
    Profit net
    134 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    667 mii lei
    Profit net
    176 mii lei
    Angajați
    4
  • 2018

    Cifra de afaceri
    393 mii lei
    Profit net
    72 mii lei
    Angajați
    3
  • 2017

    Cifra de afaceri
    412 mii lei
    Profit net
    100 mii lei
    Angajați
    3
  • 2016

    Cifra de afaceri
    421 mii lei
    Profit net
    44 mii lei
    Angajați
    4

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
21%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
4,06Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,06 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
25%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

25% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2021

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2017

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Brașov cu nr. J8/1988/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ELITE DETAILING SRL

Este ELITE DETAILING SRL activă?

Da. ELITE DETAILING SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ELITE DETAILING SRL?

Cifra de afaceri a ELITE DETAILING SRL în 2025 a fost de 983.114 lei, în creștere cu 7,1% față de 2024.

Ce profit a avut ELITE DETAILING SRL în 2025?

În 2025, ELITE DETAILING SRL a înregistrat un profit net de 204.586 lei.

Ce activitate are ELITE DETAILING SRL?

Activitatea principală a ELITE DETAILING SRL este Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea (CAEN 7112).

Unde are sediul ELITE DETAILING SRL?

ELITE DETAILING SRL are sediul social la adresa Str. Hărmanului Nr. 50, Sc. A, Et. 2, Ap. 4, Mun. Brașov, Jud. Brașov, 500222.

ELITE DETAILING SRL este plătitoare de TVA?

Da. ELITE DETAILING SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ELITE DETAILING SRL are datorii la ANAF?

Nu. ELITE DETAILING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ELITE DETAILING SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].