ELIADA CONSULTING SRL Radiată SRL

Înființată 16.12.1994 Radiată 02.04.2025
Str. PRINCIPALA Nr. 49, Sat Valea Mare, Comuna Sant, Jud. Bistriţa-Năsăud, 4432 5510, Hoteluri și alte facilități de cazare similare

Prezentare

Pe scurt

ELIADA CONSULTING SRL (CUI 6735974) a fost o societate cu răspundere limitată din satul Valea Mare, Comuna Sant, județul Bistrița-Năsăud, înființată în 1994 și radiată în 2025. Activitatea principală era Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510).

Ultimul bilanț, din 2012, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 128.179 lei, fără angajați declarați.

Cifra de afaceri 2012
0lei
Profit net 2012
−128,2 miilei
Angajați 2012
-
Marjă netă
-
Capital social
510,2 miilei
Vechime
31ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2012
Cifra de afaceri
AnValoare
200812.358.148 lei
20094.446.430 lei
20110 lei
20120 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator2012201120092008
Cifra de afaceri004.446.43012.358.148
Profit net-128.1790538.9221.485.656
Număr mediu de angajați-01326
Active imobilizate15.811.88916.752.44916.752.44912.378.111
Active circulante7.266.3146.453.9336.453.9339.452.354
Stocuri01.940.9161.940.9163.237.311
Creanțe7.265.0524.455.0634.455.0634.825.048
Datorii11.893.07411.893.07411.893.07411.055.290
Capitaluri proprii11.190.43111.318.61011.318.61010.779.688
Ultimul bilanț: 2012. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2012

Marjă netă

Indisponibil
-

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Slab
0,61 Față de anul anterior: în creștere

Activele circulante acoperă doar 61% din datorii.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
52% Față de anul anterior: stabil

52% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026

Firma este radiată din 02.04.2025. Starea fiscală curentă nu se mai aplică.

Stare la Registrul Comerțului Radiată
Ultimul status ANAFRADIERE din data 02.04.2025

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
6735974
Nr. Reg. Com.
J06/1044/1994
EUID
ROONRC.J06/1044/1994
Cod CAEN principal
5510, Hoteluri și alte facilități de cazare similare
Data înființării
16 decembrie 1994
Vechime
31 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Capital social
510,2 mii lei (bilanț 2012)
Adresă sediu
Str. PRINCIPALA Nr. 49, Sat Valea Mare, Comuna Sant, Jud. Bistriţa-Năsăud, 4432
Domiciliu fiscal
Str. PRINCIPALA Nr. 49, Sat Valea Mare Com. Şanţ, Jud. Bistriţa-Năsăud, 427286

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0263••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

2
  • F••• REPREZENT•••Reprezentant al persoanei juridice
  • INSOL••• S.P.R•••Lichidator judiciar, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2025
  1. Stări încheiate la ONRC Este sub incidența Legii nr. 85/2006; Bilanțul anual nedepus la registrul comerțului pe anul 2008. ONRC
  2. Radierea din Registrul Comerțului ONRC
2013
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2012
  1. Încetarea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2008
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
1996
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
1994
  1. Înființarea firmei Înmatriculată în județul Bistrița-Năsăud cu nr. J6/1044/1994. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre ELIADA CONSULTING SRL

Este ELIADA CONSULTING SRL activă?

Nu. ELIADA CONSULTING SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Ce profit a avut ELIADA CONSULTING SRL în 2012?

În 2012, ELIADA CONSULTING SRL a înregistrat o pierdere netă de 128.179 lei.

Ce activitate avea ELIADA CONSULTING SRL?

Activitatea principală a ELIADA CONSULTING SRL era Hoteluri și alte facilități de cazare similare (CAEN 5510).

Unde avea sediul ELIADA CONSULTING SRL?

ELIADA CONSULTING SRL avea sediul social la adresa Str. PRINCIPALA Nr. 49, Sat Valea Mare, Comuna Sant, Jud. Bistrița-Năsăud, 4432.

ELIADA CONSULTING SRL are datorii la ANAF?

Nu. ELIADA CONSULTING SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ELIADA CONSULTING SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].