ActivăSRL

ELI-COM TEO SRL

Sat Cornăţel, Comuna Buzoeşti, Jud. Argeş

CAEN 2361: Fabricarea produselor din beton pentru construcții

CUI
21744755
Reg. Com.
J03/973/2007
Înființată
16 mai 2007
Vechime
19 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
57 mii lei
Profit net 2025
-20 mii lei
Angajați 2025
3

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 16.05.2007

Rezumat

Pe scurt

ELI-COM TEO SRL (CUI 21744755) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Cornățel, Comuna Buzoești, județul Argeș, înființată în 2007. Activitatea principală este Fabricarea produselor din beton pentru construcții (CAEN 2361).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 56.692 lei și o pierdere netă de 19.896 lei, cu 3 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
21744755
Nr. Reg. Com.
J03/973/2007
EUID
ROONRC.J03/973/2007
Cod CAEN principal
2361 - Fabricarea produselor din beton pentru construcții
Data înființării
16 mai 2007
Vechime
19 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Cornăţel, Comuna Buzoeşti, Jud. Argeş

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • MOC••• TEO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1165,4% față de 2023

56.692 RON

2023: 4.480 RON

025k50k75k100k2015201620172018201920202021202220232025Anul 2015: 3.100 RONAnul 2016: 18.800 RONAnul 2017: 11.600 RONAnul 2018: 16.724 RONAnul 2019: 15.000 RONAnul 2020: 75.221 RONAnul 2021: 91.920 RONAnul 2022: 10.000 RONAnul 2023: 4.480 RONAnul 2025: 56.692 RON

Profit net 2025

-705,7% față de 2023

-19.896 RON

2023: 3.285 RON

-80k-60k-40k-20k020k2015201620172018201920202021202220232025Anul 2015: -11.157 RONAnul 2016: -2.097 RONAnul 2017: -5.845 RONAnul 2018: -14.792 RONAnul 2019: -5.783 RONAnul 2020: -5.791 RONAnul 2021: -7.187 RONAnul 2022: -62.543 RONAnul 2023: 3.285 RONAnul 2025: -19.896 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    57 mii lei
    Profit net
    -20 mii lei
    Angajați
    3
  • 2023

    Cifra de afaceri
    4 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    0
  • 2022

    Cifra de afaceri
    10 mii lei
    Profit net
    -63 mii lei
    Angajați
    4
  • 2021

    Cifra de afaceri
    92 mii lei
    Profit net
    -7 mii lei
    Angajați
    3
  • 2020

    Cifra de afaceri
    75 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    5
  • 2019

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    17 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    12 mii lei
    Profit net
    -6 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    19 mii lei
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    2
  • 2015

    Cifra de afaceri
    3 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-35%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232025

Firma a pierdut 35,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,07Față de anul anterior: în creștere
20202021202220232025

Activele circulante acoperă doar 7% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
1.437%Față de anul anterior: în scădere
20202021202220232025

1.437% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  2. 2023

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2007

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Argeș cu nr. J3/973/2007.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ELI-COM TEO SRL

Este ELI-COM TEO SRL activă?

Da. ELI-COM TEO SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ELI-COM TEO SRL?

Cifra de afaceri a ELI-COM TEO SRL în 2025 a fost de 56.692 lei.

Ce profit a avut ELI-COM TEO SRL în 2025?

În 2025, ELI-COM TEO SRL a înregistrat o pierdere netă de 19.896 lei.

Ce activitate are ELI-COM TEO SRL?

Activitatea principală a ELI-COM TEO SRL este Fabricarea produselor din beton pentru construcții (CAEN 2361).

Unde are sediul ELI-COM TEO SRL?

ELI-COM TEO SRL are sediul social la adresa Sat Cornățel, Comuna Buzoești, Jud. Argeș.

ELI-COM TEO SRL este plătitoare de TVA?

Da. ELI-COM TEO SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

ELI-COM TEO SRL are datorii la ANAF?

Nu. ELI-COM TEO SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ELI-COM TEO SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].