ELECTRO EMINA SRL
Str. FERDINAND I Nr. 2, Sat Tânganu, Comuna Cernica, Jud. Ilfov
CAEN 4933: Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
- CUI
- 22608581
- Reg. Com.
- J2007002786231
- Înființată
- 22 octombrie 2007
- Vechime
- 19 ani
- Cifra de afaceri 2025
- 29 mii lei
- Profit net 2025
- -5 mii lei
Situație fiscală (ANAF)
- Activă fiscal
- Neplătitoare de TVA
- Înscrisă în RO e-Factura
- Nu figurează cu datorii la ANAF
Stare la Registrul Comerțului
- funcțiune
Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 22.10.2007
Rezumat
Pe scurt
ELECTRO EMINA SRL (CUI 22608581) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Tânganu, Comuna Cernica, județul Ilfov, înființată în 2007. Activitatea principală este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 28.985 lei (-33% față de 2024) și o pierdere netă de 5.495 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 22608581
- Nr. Reg. Com.
- J2007002786231
- EUID
- ROONRC.J2007002786231
- Cod CAEN principal
- 4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
- Data înființării
- 22 octombrie 2007
- Vechime
- 19 ani
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. FERDINAND I Nr. 2, Sat Tânganu, Comuna Cernica, Jud. Ilfov
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- RAD••• EMIL•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2025
-32,7% față de 202428.985 RON
2024: 43.100 RON
Profit net 2025
-161,8% față de 2024-5.495 RON
2024: 8.891 RON
Evoluție pe ani
2025
- Cifra de afaceri
- 29 mii lei
- Profit net
- -5 mii lei
- Angajați
- -
2024
- Cifra de afaceri
- 43 mii lei
- Profit net
- 9 mii lei
- Angajați
- -
2023
- Cifra de afaceri
- 40 mii lei
- Profit net
- 6 mii lei
- Angajați
- -
2022
- Cifra de afaceri
- 40 mii lei
- Profit net
- 26 lei
- Angajați
- -
2021
- Cifra de afaceri
- 32 mii lei
- Profit net
- -2 mii lei
- Angajați
- -
2020
- Cifra de afaceri
- 46 mii lei
- Profit net
- 23 mii lei
- Angajați
- -
2019
- Cifra de afaceri
- 45 mii lei
- Profit net
- -1 mii lei
- Angajați
- -
2018
- Cifra de afaceri
- 42 mii lei
- Profit net
- -7 mii lei
- Angajați
- -
2017
- Cifra de afaceri
- 23 mii lei
- Profit net
- 7 mii lei
- Angajați
- 1
2016
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2025
Firma a pierdut 19 lei la fiecare 100 de lei vânzări.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2026
Stare nouă la ONRC: Funcțiune
Stare încheiată la ONRC: Funcțiune
- 2024
Înscrierea în Registrul RO e-Factura
- 2020
Cel mai mare profit net din istoric
- 2013
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
- 2008
Cea mai mare cifră de afaceri din istoric
Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2007 - 2007)Restrânge cronologia
- 2007
Înregistrarea în scopuri de TVA
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Ilfov cu nr. J23/2786/2007.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre ELECTRO EMINA SRL
Este ELECTRO EMINA SRL activă?
Da. ELECTRO EMINA SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Care este cifra de afaceri a ELECTRO EMINA SRL?
Cifra de afaceri a ELECTRO EMINA SRL în 2025 a fost de 28.985 lei, în scădere cu 33% față de 2024.
Ce profit a avut ELECTRO EMINA SRL în 2025?
În 2025, ELECTRO EMINA SRL a înregistrat o pierdere netă de 5.495 lei.
Ce activitate are ELECTRO EMINA SRL?
Activitatea principală a ELECTRO EMINA SRL este Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă (CAEN 4933).
Unde are sediul ELECTRO EMINA SRL?
ELECTRO EMINA SRL are sediul social la adresa Str. FERDINAND I Nr. 2, Sat Tânganu, Comuna Cernica, Jud. Ilfov.
ELECTRO EMINA SRL este plătitoare de TVA?
Nu. ELECTRO EMINA SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
ELECTRO EMINA SRL are datorii la ANAF?
Nu. ELECTRO EMINA SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre ELECTRO EMINA SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].