ActivăSRL

ELECTRO DENLED SRL

Str Piaţa Halelor, Mun. Râmnicu Sărat, Jud. Buzău, 125300

CAEN 4712: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

CUI
37726267
Reg. Com.
J2017000719102
Înființată
9 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
137 mii lei
Profit net 2025
-517 lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Neplătitoare de TVA
  • Înscrisă în RO e-Factura
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 09.06.2017

Rezumat

Pe scurt

ELECTRO DENLED SRL (CUI 37726267) este o societate cu răspundere limitată activă din Râmnicu Sărat, județul Buzău, înființată în 2017. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 136.961 lei (+2,5% față de 2024) și o pierdere netă de 517 lei, cu 1 angajat.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA, dar este înregistrată în RO e-Factura.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
37726267
Nr. Reg. Com.
J2017000719102
EUID
ROONRC.J2017000719102
Cod CAEN principal
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
Data înființării
9 iunie 2017
Vechime
9 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str Piaţa Halelor, Mun. Râmnicu Sărat, Jud. Buzău, 125300

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • ENA••• JEN•••
  • ENA••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2017 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+2,5% față de 2024

136.961 RON

2024: 133.635 RON

050k100k150k200k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: 54.162 RONAnul 2018: 109.115 RONAnul 2019: 141.645 RONAnul 2020: 132.682 RONAnul 2021: 166.440 RONAnul 2022: 155.041 RONAnul 2023: 130.519 RONAnul 2024: 133.635 RONAnul 2025: 136.961 RON

Profit net 2025

-108,0% față de 2024

-517 RON

2024: 6.437 RON

-40k-20k020k40k201720182019202020212022202320242025Anul 2017: -8.893 RONAnul 2018: -11.154 RONAnul 2019: -20.684 RONAnul 2020: -10.184 RONAnul 2021: -9.306 RONAnul 2022: 23.570 RONAnul 2023: 6.443 RONAnul 2024: 6.437 RONAnul 2025: -517 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    137 mii lei
    Profit net
    -517 lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    134 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    131 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    155 mii lei
    Profit net
    24 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    166 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    2
  • 2020

    Cifra de afaceri
    133 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    2
  • 2019

    Cifra de afaceri
    142 mii lei
    Profit net
    -21 mii lei
    Angajați
    2
  • 2018

    Cifra de afaceri
    109 mii lei
    Profit net
    -11 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    54 mii lei
    Profit net
    -9 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-0,4%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 0,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,74Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 74% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
136%Față de anul anterior: stabil
20212022202320242025

136% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2022

    Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  4. 2017

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Buzău cu nr. J10/719/2017.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ELECTRO DENLED SRL

Este ELECTRO DENLED SRL activă?

Da. ELECTRO DENLED SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ELECTRO DENLED SRL?

Cifra de afaceri a ELECTRO DENLED SRL în 2025 a fost de 136.961 lei, în creștere cu 2,5% față de 2024.

Ce profit a avut ELECTRO DENLED SRL în 2025?

În 2025, ELECTRO DENLED SRL a înregistrat o pierdere netă de 517 lei.

Ce activitate are ELECTRO DENLED SRL?

Activitatea principală a ELECTRO DENLED SRL este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare (CAEN 4712).

Unde are sediul ELECTRO DENLED SRL?

ELECTRO DENLED SRL are sediul social la adresa Str Piața Halelor, Mun. Râmnicu Sărat, Jud. Buzău, 125300.

ELECTRO DENLED SRL este plătitoare de TVA?

Nu. ELECTRO DENLED SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

ELECTRO DENLED SRL are datorii la ANAF?

Nu. ELECTRO DENLED SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ELECTRO DENLED SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].