RadiatăSRL

ELADENT SRL

Str. CARPATI Nr. 12, Municipiul Buzău, Jud. Buzău, 0

CAEN 8623: Activități de asistență stomatologică

CUI
6535950
Reg. Com.
J10/2416/1994
Înființată
9 decembrie 1994
Vechime
31 de ani, 10 luni
Cifra de afaceri 2025
22 mii lei
Profit net 2025
4 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 04.06.2026

Rezumat

Pe scurt

ELADENT SRL (CUI 6535950) a fost o societate cu răspundere limitată din Buzău, înființată în 1994 și radiată în 2026. Activitatea principală era Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

Ultimul bilanț, din 2025, arată o cifră de afaceri de 21.510 lei (-39% față de 2024) și un profit net de 4.451 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
6535950
Nr. Reg. Com.
J10/2416/1994
EUID
ROONRC.J10/2416/1994
Cod CAEN principal
8623 - Activități de asistență stomatologică
Data înființării
9 decembrie 1994
Vechime
31 de ani, 10 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. CARPATI Nr. 12, Municipiul Buzău, Jud. Buzău, 0

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • R••• EL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-39,1% față de 2024

21.510 RON

2024: 35.310 RON

010k20k30k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 19.500 RONAnul 2017: 21.400 RONAnul 2018: 26.430 RONAnul 2019: 33.030 RONAnul 2020: 18.365 RONAnul 2021: 21.240 RONAnul 2022: 9.450 RONAnul 2023: 18.280 RONAnul 2024: 35.310 RONAnul 2025: 21.510 RON

Profit net 2025

-58,1% față de 2024

4.451 RON

2024: 10.623 RON

-20k-10k010k20k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 779 RONAnul 2017: 3.523 RONAnul 2018: 3.228 RONAnul 2019: 12.522 RONAnul 2020: 2.028 RONAnul 2021: -873 RONAnul 2022: -14.979 RONAnul 2023: 2.126 RONAnul 2024: 10.623 RONAnul 2025: 4.451 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    22 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    35 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    9 mii lei
    Profit net
    -15 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    -873 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    18 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    13 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    26 mii lei
    Profit net
    3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    21 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    779 lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
21%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 20,7 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăIndisponibil
—
202120222024

Nu se poate calcula: firma nu a raportat datorii în acest an.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

0% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2026

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2024

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  6. 2019

    Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 1994 - 1994)
  1. 1994

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Buzău cu nr. J10/2416/1994.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ELADENT SRL

Este ELADENT SRL activă?

Nu. ELADENT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2026.

Care este cifra de afaceri a ELADENT SRL?

Cifra de afaceri a ELADENT SRL în 2025 a fost de 21.510 lei, în scădere cu 39% față de 2024.

Ce profit a avut ELADENT SRL în 2025?

În 2025, ELADENT SRL a înregistrat un profit net de 4.451 lei.

Ce activitate avea ELADENT SRL?

Activitatea principală a ELADENT SRL era Activități de asistență stomatologică (CAEN 8623).

Unde avea sediul ELADENT SRL?

ELADENT SRL avea sediul social la adresa Str. CARPATI Nr. 12, Municipiul Buzău, Jud. Buzău, 0.

ELADENT SRL are datorii la ANAF?

Nu. ELADENT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ELADENT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].