"EKLI COM" SRL
Str. Lt. Păiş David, Bl. 53, Sc. A, Et. 3, Ap. 7, Mun. Sfântu Gheorghe, Jud. Covasna, 520077
CAEN 4531: Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
- CUI
- 7918066
- Reg. Com.
- J14/380/1995
- Înființată
- 31 octombrie 1995
- Vechime
- 30 de ani, 11 luni
- Cifra de afaceri 2013
- 0 lei
- Profit net 2013
- 0 lei
- Angajați 2013
- 0
Stare la Registrul Comerțului
- radiată
Ultimul status ANAF: RADIERE din data 15.04.2014
Rezumat
Pe scurt
"EKLI COM" SRL (CUI 7918066) a fost o societate cu răspundere limitată din Sfântu Gheorghe, județul Covasna, înființată în 1995 și radiată în 2014. Activitatea principală era Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN 4531).
Ultimul bilanț, din 2012, nu arată cifră de afaceri, ci un profit net de 5.859 lei, fără angajați declarați.
Identificare
Date de identificare
- CUI / CIF
- 7918066
- Nr. Reg. Com.
- J14/380/1995
- EUID
- ROONRC.J14/380/1995
- Cod CAEN principal
- 4531 - Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule
- Data înființării
- 31 octombrie 1995
- Vechime
- 30 de ani, 11 luni
- Formă juridică
- SRL
- Adresă sediu
- Str. Lt. Păiş David, Bl. 53, Sc. A, Et. 3, Ap. 7, Mun. Sfântu Gheorghe, Jud. Covasna, 520077
Contact
Date de contact
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.
- Telefoane (0)
- -
- Email (0)
- -
- Website (0)
- -
- Persoane (1)
- ELCHLIN••• JA•••
Bilanțuri
Rezultate financiare
2008 - 2013, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor
Cifra de afaceri 2013
0 RON
2012: 0 RON
Profit net 2013
-100,0% față de 20120 RON
2012: 5.859 RON
Evoluție pe ani
2013
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- 0
2012
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 6 mii lei
- Angajați
- -
2011
- Cifra de afaceri
- 0 lei
- Profit net
- 0 lei
- Angajați
- -
2010
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- -2 mii lei
- Angajați
- -
2009
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- -2 mii lei
- Angajați
- -
2008
- Cifra de afaceri
- -
- Profit net
- -9 mii lei
- Angajați
- -
Analiză
Indicatori financiari 2012
Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.
Verde ≥ 5% · roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 0% din datorii.
Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1
Nu se poate calcula: bilanțul nu conține active.
Verde ≤ 60% · roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Istoric
Cronologie
Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
- 2014
Radierea din Registrul Comerțului
Stare nouă la ONRC: Lichidare
Stare încheiată la ONRC: Funcțiune
- 2012
Încetarea înregistrării în scopuri de TVA
Cel mai mare profit net din istoric
- 1995
Înregistrarea în scopuri de TVA
Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 1995 - 1995)Restrânge cronologia
- 1995
Înființarea firmei
Înmatriculată în județul Covasna cu nr. J14/380/1995.
În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Răspunsuri rapide
Întrebări frecvente despre "EKLI COM" SRL
Este "EKLI COM" SRL activă?
Nu. "EKLI COM" SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2014.
Ce profit a avut "EKLI COM" SRL în 2012?
În 2012, "EKLI COM" SRL a înregistrat un profit net de 5.859 lei.
Ce activitate avea "EKLI COM" SRL?
Activitatea principală a "EKLI COM" SRL era Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule (CAEN 4531).
Unde avea sediul "EKLI COM" SRL?
"EKLI COM" SRL avea sediul social la adresa Str. Lt. Păiș David, Bl. 53, Sc. A, Et. 3, Ap. 7, Mun. Sfântu Gheorghe, Jud. Covasna, 520077.
"EKLI COM" SRL are datorii la ANAF?
Nu. "EKLI COM" SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Vezi toate datele despre "EKLI COM" SRL
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
- Gratuit pentru început
- Fără card necesar
- Acces instant
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].