ActivăSRL

EFTAMAR CONSTRUCT SRL

Str Carol I Nr. 44, Sat Curcani Com. Curcani, Jud. Călăraşi, 917040

CAEN 5611: Restaurante

CUI
31592956
Reg. Com.
J2013000190516
Înființată
30 aprilie 2013
Vechime
13 ani, 5 luni
Cifra de afaceri 2025
532 mii lei
Profit net 2025
-588 mii lei
Angajați 2025
8

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 30.04.2013

Rezumat

Pe scurt

EFTAMAR CONSTRUCT SRL (CUI 31592956) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Curcani, județul Călărași, înființată în 2013. Activitatea principală este Restaurante (CAEN 5611).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 532.387 lei (+1.832% față de 2024) și o pierdere netă de 587.935 lei, cu 8 angajați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
31592956
Nr. Reg. Com.
J2013000190516
EUID
ROONRC.J2013000190516
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înființării
30 aprilie 2013
Vechime
13 ani, 5 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str Carol I Nr. 44, Sat Curcani Com. Curcani, Jud. Călăraşi, 917040

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • E••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

+1832,4% față de 2024

532.387 RON

2024: 27.550 RON

0200k400k600k2015201620172018201920202021202220242025Anul 2015: 529.579 RONAnul 2016: 282.242 RONAnul 2017: 40.148 RONAnul 2018: 40.971 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 1.150 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2024: 27.550 RONAnul 2025: 532.387 RON

Profit net 2025

-2105,8% față de 2024

-587.935 RON

2024: -26.654 RON

-600k-400k-200k0200k2015201620172018201920202021202220242025Anul 2015: 2 RONAnul 2016: 38.229 RONAnul 2017: -56.410 RONAnul 2018: 22.001 RONAnul 2019: -929 RONAnul 2020: 1.115 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2024: -26.654 RONAnul 2025: -587.935 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    532 mii lei
    Profit net
    -588 mii lei
    Angajați
    8
  • 2024

    Cifra de afaceri
    28 mii lei
    Profit net
    -27 mii lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    0
  • 2020

    Cifra de afaceri
    1 mii lei
    Profit net
    1 mii lei
    Angajați
    0
  • 2019

    Cifra de afaceri
    0 lei
    Profit net
    -929 lei
    Angajați
    0
  • 2018

    Cifra de afaceri
    41 mii lei
    Profit net
    22 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    40 mii lei
    Profit net
    -56 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    282 mii lei
    Profit net
    38 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    530 mii lei
    Profit net
    2 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-110%Față de anul anterior: în scădere
202020242025

Firma a pierdut 110,4 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,51Față de anul anterior: în scădere
20202021202220242025

Activele circulante acoperă doar 51% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
188%Față de anul anterior: în creștere
20202021202220242025

188% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. 2022

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  4. 2021

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  5. 2013

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Călărași cu nr. J51/190/2013.

  6. Cel mai mare profit net din istoric

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EFTAMAR CONSTRUCT SRL

Este EFTAMAR CONSTRUCT SRL activă?

Da. EFTAMAR CONSTRUCT SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EFTAMAR CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a EFTAMAR CONSTRUCT SRL în 2025 a fost de 532.387 lei, în creștere cu 1.832% față de 2024.

Ce profit a avut EFTAMAR CONSTRUCT SRL în 2025?

În 2025, EFTAMAR CONSTRUCT SRL a înregistrat o pierdere netă de 587.935 lei.

Ce activitate are EFTAMAR CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a EFTAMAR CONSTRUCT SRL este Restaurante (CAEN 5611).

Unde are sediul EFTAMAR CONSTRUCT SRL?

EFTAMAR CONSTRUCT SRL are sediul social la adresa Str Carol I Nr. 44, Sat Curcani Com. Curcani, Jud. Călărași, 917040.

EFTAMAR CONSTRUCT SRL este plătitoare de TVA?

Da. EFTAMAR CONSTRUCT SRL este înregistrată în scopuri de TVA.

EFTAMAR CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. EFTAMAR CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EFTAMAR CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].