Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
EFI HEART CAFFE SRL (CUI 33111536) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Șimleu Silvaniei, Oraș Șimleu Silvaniei, județul Sălaj, înființată în 2014. Activitatea principală este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 32.670 lei (-63% față de 2024) și un profit net de 4.865 lei, fără angajați declarați.
Nu este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 168.278 lei |
| 2017 | 180.097 lei |
| 2018 | 222.427 lei |
| 2019 | 259.782 lei |
| 2020 | 110.242 lei |
| 2021 | 98.560 lei |
| 2022 | 154.581 lei |
| 2023 | 149.188 lei |
| 2024 | 89.200 lei |
| 2025 | 32.670 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 32.670 | 89.200 | 149.188 | 154.581 | 98.560 | 110.242 | 259.782 | 222.427 | 180.097 | 168.278 |
| Profit net | 4.865 | 30.524 | -20.951 | 11.505 | 21.153 | -14.591 | 21.622 | 37.814 | 16.760 | 6.798 |
| Număr mediu de angajați | - | - | 1 | 1 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 2 |
| Active imobilizate | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active circulante | 24.058 | 19.876 | 21.152 | 25.306 | 27.855 | 9.677 | 37.003 | 53.259 | 20.918 | 18.295 |
| Stocuri | 23.986 | 19.132 | 17.421 | 11.756 | 10.648 | 8.745 | 15.188 | 8.230 | 9.197 | 18.239 |
| Creanțe | - | 384 | 1.551 | - | - | - | - | - | - | - |
| Datorii | 9.416 | 10.099 | 41.863 | 6.999 | 21.053 | 24.028 | 15.181 | 7.957 | 13.429 | 27.566 |
| Capitaluri proprii | 14.642 | 9.777 | -20.711 | 18.307 | 6.802 | -14.351 | 21.822 | 45.302 | 7.489 | -9.271 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 14,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,56 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
39% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare), numele administratorilor și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. EFI HEART CAFFE SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a EFI HEART CAFFE SRL în 2025 a fost de 32.670 lei, în scădere cu 63% față de 2024.
În 2025, EFI HEART CAFFE SRL a înregistrat un profit net de 4.865 lei.
Activitatea principală a EFI HEART CAFFE SRL este Baruri și alte activități de servire a băuturilor (CAEN 5630).
EFI HEART CAFFE SRL are sediul social la adresa LIBERTĂȚII Nr. 2, Et. parter, spațiul 2, Loc. Șimleu Silvaniei, Oraș Șimleu Silvaniei, Jud. Sălaj, 455300.
Nu. EFI HEART CAFFE SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. EFI HEART CAFFE SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].