Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
EFFECTIVE ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. (CUI 33931560) este o societate cu răspundere limitată activă din Timișoara, județul Timiș, înființată în 2014. Activitatea principală este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 57.444 lei (-15% față de 2024) și un profit net de 8.675 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 47.069 lei |
| 2017 | 31.503 lei |
| 2018 | 48.310 lei |
| 2019 | 1.414 lei |
| 2020 | 64.068 lei |
| 2021 | 43.812 lei |
| 2022 | 7.629 lei |
| 2023 | 26.021 lei |
| 2024 | 67.504 lei |
| 2025 | 57.444 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 57.444 | 67.504 | 26.021 | 7.629 | 43.812 | 64.068 | 1.414 | 48.310 | 31.503 | 47.069 |
| Profit net | 8.675 | 31.062 | 7.495 | 88 | 34.268 | 61.477 | -1.687 | 34.681 | 12.198 | 30.892 |
| Număr mediu de angajați | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Active imobilizate | 174.427 | 4.530 | 4.724 | 2.093 | 4.011 | - | - | 0 | 1.228 | 3.684 |
| Active circulante | 118.622 | 140.321 | 137.180 | 131.564 | 168.685 | 139.603 | 76.295 | 78.578 | 42.358 | 27.646 |
| Stocuri | - | - | - | - | - | - | - | - | - | - |
| Creanțe | 43.501 | 39.149 | 4.909 | 3.429 | - | - | 91 | - | - | - |
| Datorii | 145.469 | 4.267 | 892 | 140 | 655 | 1.831 | 0 | 596 | 284 | 226 |
| Capitaluri proprii | 149.259 | 140.584 | 141.012 | 133.517 | 172.041 | 137.772 | 76.295 | 77.982 | 43.302 | 31.104 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 15,1 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante acoperă doar 82% din datorii.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
49% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. EFFECTIVE ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a EFFECTIVE ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. în 2025 a fost de 57.444 lei, în scădere cu 15% față de 2024.
În 2025, EFFECTIVE ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. a înregistrat un profit net de 8.675 lei.
Activitatea principală a EFFECTIVE ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. este Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) (CAEN 6201).
EFFECTIVE ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. are sediul social la adresa SURORILE MARTIR CACEU Nr. 8, Ap. 6, Municipiul Timișoara, Jud. Timiș, 300585.
Da. EFFECTIVE ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. EFFECTIVE ENGINEERING SOLUTIONS S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].