Marjă netă
De urmăritDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
EDY TRANS SRL (CUI 14807524) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Hotarele, Comuna Hotarele, județul Giurgiu, înființată în 2002. Activitatea principală este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 199.572 lei (-27% față de 2024) și un profit net de 1.767 lei, fără angajați declarați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2016 | 327.825 lei |
| 2017 | 292.420 lei |
| 2018 | 249.885 lei |
| 2019 | 285.839 lei |
| 2020 | 96.473 lei |
| 2021 | 181.606 lei |
| 2022 | 158.400 lei |
| 2023 | 359.369 lei |
| 2024 | 273.270 lei |
| 2025 | 199.572 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 199.572 | 273.270 | 359.369 | 158.400 | 181.606 | 96.473 | 285.839 | 249.885 | 292.420 | 327.825 |
| Profit net | 1.767 | 13.034 | 188.730 | 100.681 | 89.203 | 5.396 | 75.551 | 48.137 | 37.197 | 2.196 |
| Număr mediu de angajați | 0 | 1 | - | - | - | 0 | 1 | 1 | 1 | 2 |
| Active imobilizate | 69.257 | 91.010 | 165.439 | 85.577 | - | 8.020 | 8.020 | 8.020 | 8.020 | 8.020 |
| Active circulante | 151.296 | 674.898 | 355.654 | 195.682 | 158.484 | 145.272 | 202.452 | 209.894 | 148.533 | 117.145 |
| Stocuri | 1.811 | 0 | 6.336 | 8.911 | 2.862 | 38.516 | 97.193 | 140.724 | 91.816 | 57.146 |
| Creanțe | 135.673 | 662.153 | 342.847 | 142.828 | 96.817 | 100.229 | 89.579 | 61.592 | 53.131 | 55.686 |
| Datorii | 64.950 | 612.072 | 278.059 | 329.187 | 307.093 | 391.105 | 453.681 | 536.674 | 523.450 | 529.259 |
| Capitaluri proprii | 155.603 | 153.836 | 243.034 | -47.928 | -148.609 | -237.813 | -243.209 | -318.760 | -366.897 | -404.094 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0,9 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,33 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
29% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. EDY TRANS SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a EDY TRANS SRL în 2025 a fost de 199.572 lei, în scădere cu 27% față de 2024.
În 2025, EDY TRANS SRL a înregistrat un profit net de 1.767 lei.
Activitatea principală a EDY TRANS SRL este Transporturi rutiere de mărfuri (CAEN 4941).
EDY TRANS SRL are sediul social la adresa Bucovina Nr. 285, Sat Hotarele, Comuna Hotarele, Jud. Giurgiu.
Da. EDY TRANS SRL este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. EDY TRANS SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].