ActivăSRL

EDY FLORICOM S.R.L.

Sat Slobozia Mândra Com. Slobozia Mândra, Jud. Teleorman, 147355

CAEN 4711: Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

CUI
19173282
Reg. Com.
J34/643/2006
Înființată
7 noiembrie 2006
Vechime
19 ani, 11 luni
Cifra de afaceri 2025
324 mii lei
Profit net 2025
10 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune
  • cerere de dizolvare cf. art.237 din Legea nr. 31/1990 trimisă la tribunal spre soluționare

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 07.11.2006

Rezumat

Pe scurt

EDY FLORICOM S.R.L. (CUI 19173282) este o societate cu răspundere limitată activă din comuna Slobozia Mândra, județul Teleorman, înființată în 2006. Activitatea principală este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 324.202 lei (-5,7% față de 2024) și un profit net de 9.855 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
19173282
Nr. Reg. Com.
J34/643/2006
EUID
ROONRC.J34/643/2006
Cod CAEN principal
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
Data înființării
7 noiembrie 2006
Vechime
19 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Sat Slobozia Mândra Com. Slobozia Mândra, Jud. Teleorman, 147355

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • B••• MAR•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2016 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-5,7% față de 2024

324.202 RON

2024: 343.882 RON

0100k200k300k400k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: 73.636 RONAnul 2017: 162.587 RONAnul 2018: 106.865 RONAnul 2019: 120.207 RONAnul 2020: 184.788 RONAnul 2021: 284.428 RONAnul 2022: 264.567 RONAnul 2023: 315.712 RONAnul 2024: 343.882 RONAnul 2025: 324.202 RON

Profit net 2025

+396,0% față de 2024

9.855 RON

2024: -3.329 RON

-20k020k40k2016201720182019202020212022202320242025Anul 2016: -9.696 RONAnul 2017: -3.316 RONAnul 2018: -17.175 RONAnul 2019: -4.984 RONAnul 2020: 6.137 RONAnul 2021: 28.283 RONAnul 2022: 9.864 RONAnul 2023: 10.674 RONAnul 2024: -3.329 RONAnul 2025: 9.855 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    324 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    344 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    316 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    265 mii lei
    Profit net
    10 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    284 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2020

    Cifra de afaceri
    185 mii lei
    Profit net
    6 mii lei
    Angajați
    1
  • 2019

    Cifra de afaceri
    120 mii lei
    Profit net
    -5 mii lei
    Angajați
    1
  • 2018

    Cifra de afaceri
    107 mii lei
    Profit net
    -17 mii lei
    Angajați
    2
  • 2017

    Cifra de afaceri
    163 mii lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    2
  • 2016

    Cifra de afaceri
    74 mii lei
    Profit net
    -10 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăAtenție
3%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 3 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,78Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Activele circulante acoperă doar 78% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
116%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

116% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Stare nouă la ONRC: Cerere de dizolvare cf. art.237 din Legea nr. 31/1990 trimisă la tribunal spre soluționare

  2. Stare încheiată la ONRC: Cerere de dizolvare cf. art.237 din Legea nr. 31/1990 trimisă la tribunal spre soluționare

  3. 2024

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  5. 2021

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  6. Cel mai mare profit net din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2006 - 2017)
  1. 2017

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  2. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Teleorman cu nr. J34/643/2006, sub denumirea EDY FLORICOM SRL.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EDY FLORICOM S.R.L.

Este EDY FLORICOM S.R.L. activă?

Da. EDY FLORICOM S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EDY FLORICOM S.R.L.?

Cifra de afaceri a EDY FLORICOM S.R.L. în 2025 a fost de 324.202 lei, în scădere cu 5,7% față de 2024.

Ce profit a avut EDY FLORICOM S.R.L. în 2025?

În 2025, EDY FLORICOM S.R.L. a înregistrat un profit net de 9.855 lei.

Ce activitate are EDY FLORICOM S.R.L.?

Activitatea principală a EDY FLORICOM S.R.L. este Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun (CAEN 4711).

Unde are sediul EDY FLORICOM S.R.L.?

EDY FLORICOM S.R.L. are sediul social la adresa Sat Slobozia Mândra Com. Slobozia Mândra, Jud. Teleorman, 147355.

EDY FLORICOM S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. EDY FLORICOM S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

EDY FLORICOM S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. EDY FLORICOM S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EDY FLORICOM S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].