RadiatăSRL

EDU SOFT SRL

Str. AVRAM IANCU Nr. 46, Ap. I/A, Municipiul Târgu Mureş, Jud. Mureş

CAEN 5814: Activități de editare a revistelor și periodicelor

CUI
19148050
Reg. Com.
J26/1690/2006
Înființată
30 octombrie 2006
Vechime
19 ani, 11 luni
Profit net 2024
0 lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 08.12.2025

Rezumat

Pe scurt

EDU SOFT SRL (CUI 19148050) a fost o societate cu răspundere limitată din Târgu Mureș, județul Mureș, înființată în 2006 și radiată în 2025. Activitatea principală era Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN 5814).

Ultimul bilanț, din 2023, nu arată cifră de afaceri, ci o pierdere netă de 223 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
19148050
Nr. Reg. Com.
J26/1690/2006
EUID
ROONRC.J26/1690/2006
Cod CAEN principal
5814 - Activități de editare a revistelor și periodicelor
Data înființării
30 octombrie 2006
Vechime
19 ani, 11 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. AVRAM IANCU Nr. 46, Ap. I/A, Municipiul Târgu Mureş, Jud. Mureş

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • NĂPRĂD••• AUR•••
  • NĂPRĂD••• CIPR••• TU•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2024, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2024

-

02k4k6k8k2015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 6.089 RONAnul 2016: 0 RONAnul 2017: 0 RONAnul 2018: 0 RONAnul 2019: 0 RONAnul 2020: 12 RONAnul 2021: 0 RONAnul 2022: 0 RONAnul 2023: 0 RONAnul 2024: 0 RON

Profit net 2024

+100,0% față de 2023

0 RON

2023: -223 RON

-4k-3k-2k-1k02015201620172018201920202021202220232024Anul 2015: 0 RONAnul 2016: -1.637 RONAnul 2017: -982 RONAnul 2018: -1.012 RONAnul 2019: -714 RONAnul 2020: -3.500 RONAnul 2021: -149 RONAnul 2022: -149 RONAnul 2023: -223 RONAnul 2024: 0 RON

Evoluție pe ani

  • 2024

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -
  • 2023

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -223 lei
    Angajați
    -
  • 2022

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -149 lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -149 lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    12 lei
    Profit net
    -3 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -714 lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -1 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -982 lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    -
    Profit net
    -2 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    6 mii lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2024

Marjă netăIndisponibil
—

Nu se poate calcula: firma nu a raportat cifră de afaceri în acest an.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
0,00Față de anul anterior: stabil
20202021202220232024

Activele circulante acoperă doar 0% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
8.229.800%Față de anul anterior: stabil
20202021202220232024

8.229.800% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2025

    Radierea din Registrul Comerțului

  2. Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  3. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2013

    Cel mai mare profit net din istoric

  6. 2010

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (1 eveniment în plus, 2006 - 2006)
  1. 2006

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Mureș cu nr. J26/1690/2006.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EDU SOFT SRL

Este EDU SOFT SRL activă?

Nu. EDU SOFT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2025.

Ce profit a avut EDU SOFT SRL în 2023?

În 2023, EDU SOFT SRL a înregistrat o pierdere netă de 223 lei.

Ce activitate avea EDU SOFT SRL?

Activitatea principală a EDU SOFT SRL era Activități de editare a revistelor și periodicelor (CAEN 5814).

Unde avea sediul EDU SOFT SRL?

EDU SOFT SRL avea sediul social la adresa Str. AVRAM IANCU Nr. 46, Ap. I/A, Municipiul Târgu Mureș, Jud. Mureș.

EDU SOFT SRL are datorii la ANAF?

Nu. EDU SOFT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EDU SOFT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].