RadiatăSRL

EDILGABRY RESTRUCT SRL

Str. Emil Rebreanu Nr. 11, Sc. D, Ap. 121, Mun. Oneşti, Jud. Bacău, 601060

CAEN 4120: Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale

CUI
32135200
Reg. Com.
J04/794/2013
Înființată
14 august 2013
Vechime
13 ani, 1 lună
Cifra de afaceri 2018
15 mii lei
Profit net 2018
11 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 07.10.2019

Rezumat

Pe scurt

EDILGABRY RESTRUCT SRL (CUI 32135200) a fost o societate cu răspundere limitată din Onești, județul Bacău, înființată în 2013 și radiată în 2019. Activitatea principală era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Ultimul bilanț, din 2018, arată o cifră de afaceri de 14.880 lei (-65% față de 2017) și un profit net de 10.715 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
32135200
Nr. Reg. Com.
J04/794/2013
EUID
ROONRC.J4/794/2013
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale
Data înființării
14 august 2013
Vechime
13 ani, 1 lună
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Emil Rebreanu Nr. 11, Sc. D, Ap. 121, Mun. Oneşti, Jud. Bacău, 601060

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • PUŞC••• GABR••• LUC•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2013 - 2018, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2018

-64,7% față de 2017

14.880 RON

2017: 42.125 RON

050k100k150k201320142015201620172018Anul 2013: 33.476 RONAnul 2014: 129.693 RONAnul 2015: 101.236 RONAnul 2016: 146.691 RONAnul 2017: 42.125 RONAnul 2018: 14.880 RON

Profit net 2018

-65,1% față de 2017

10.715 RON

2017: 30.722 RON

020k40k60k201320142015201620172018Anul 2013: 4.430 RONAnul 2014: 28.099 RONAnul 2015: 1 RONAnul 2016: 47.383 RONAnul 2017: 30.722 RONAnul 2018: 10.715 RON

Evoluție pe ani

  • 2018

    Cifra de afaceri
    15 mii lei
    Profit net
    11 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    42 mii lei
    Profit net
    31 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    147 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    1
  • 2015

    Cifra de afaceri
    101 mii lei
    Profit net
    1 lei
    Angajați
    -
  • 2014

    Cifra de afaceri
    130 mii lei
    Profit net
    28 mii lei
    Angajați
    1
  • 2013

    Cifra de afaceri
    33 mii lei
    Profit net
    4 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2018

Marjă netăBun
72%Față de anul anterior: stabil
20142015201620172018

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 72 de lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
369,41Față de anul anterior: în creștere
20142015201620172018

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 369,41 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
0,3%Față de anul anterior: în scădere
20142015201620172018

0,3% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2019

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  2. Radierea din Registrul Comerțului

  3. Anularea înregistrării în scopuri de TVA

  4. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2016

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (3 evenimente în plus, 2013 - 2016)
  1. 2016

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2013

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Bacău cu nr. J4/794/2013.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EDILGABRY RESTRUCT SRL

Este EDILGABRY RESTRUCT SRL activă?

Nu. EDILGABRY RESTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2019.

Care este cifra de afaceri a EDILGABRY RESTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a EDILGABRY RESTRUCT SRL în 2018 a fost de 14.880 lei, în scădere cu 65% față de 2017.

Ce profit a avut EDILGABRY RESTRUCT SRL în 2018?

În 2018, EDILGABRY RESTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 10.715 lei.

Ce activitate avea EDILGABRY RESTRUCT SRL?

Activitatea principală a EDILGABRY RESTRUCT SRL era Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale (CAEN 4120).

Unde avea sediul EDILGABRY RESTRUCT SRL?

EDILGABRY RESTRUCT SRL avea sediul social la adresa Str. Emil Rebreanu Nr. 11, Sc. D, Ap. 121, Mun. Onești, Jud. Bacău, 601060.

EDILGABRY RESTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. EDILGABRY RESTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EDILGABRY RESTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].