RadiatăSRL

EDIL CIUC CONSTRUCT SRL

Str. Alexandru Ioan Cuza Nr. 2C, Orş. Borşa, Jud. Maramureş, 435200

CAEN 4333: Lucrări de pardosire și placare a pereților

CUI
34054773
Reg. Com.
J24/102/2015
Înființată
3 februarie 2015
Vechime
11 ani, 8 luni
Cifra de afaceri 2022
65 mii lei
Profit net 2022
68 mii lei

Stare la Registrul Comerțului

  • radiată

Ultimul status ANAF: RADIERE din data 31.05.2023

Rezumat

Pe scurt

EDIL CIUC CONSTRUCT SRL (CUI 34054773) a fost o societate cu răspundere limitată din Borșa, județul Maramureș, înființată în 2015 și radiată în 2023. Activitatea principală era Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

Ultimul bilanț, din 2022, arată o cifră de afaceri de 65.270 lei (-33% față de 2021) și un profit net de 67.917 lei, fără angajați declarați.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
34054773
Nr. Reg. Com.
J24/102/2015
EUID
ROONRC.J24/102/2015
Cod CAEN principal
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
Data înființării
3 februarie 2015
Vechime
11 ani, 8 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Alexandru Ioan Cuza Nr. 2C, Orş. Borşa, Jud. Maramureş, 435200

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • TI••• SO•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2015 - 2022, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2022

-33,0% față de 2021

65.270 RON

2021: 97.352 RON

050k100k150k200k20152016201720182019202020212022Anul 2015: 879 RONAnul 2016: 19.517 RONAnul 2017: 177.507 RONAnul 2018: 93.347 RONAnul 2019: 79.843 RONAnul 2020: 52.120 RONAnul 2021: 97.352 RONAnul 2022: 65.270 RON

Profit net 2022

-25,7% față de 2021

67.917 RON

2021: 91.436 RON

050k100k150k200k20152016201720182019202020212022Anul 2015: 0 RONAnul 2016: 17.838 RONAnul 2017: 173.622 RONAnul 2018: 88.202 RONAnul 2019: 74.437 RONAnul 2020: 47.062 RONAnul 2021: 91.436 RONAnul 2022: 67.917 RON

Evoluție pe ani

  • 2022

    Cifra de afaceri
    65 mii lei
    Profit net
    68 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    97 mii lei
    Profit net
    91 mii lei
    Angajați
    -
  • 2020

    Cifra de afaceri
    52 mii lei
    Profit net
    47 mii lei
    Angajați
    -
  • 2019

    Cifra de afaceri
    80 mii lei
    Profit net
    74 mii lei
    Angajați
    -
  • 2018

    Cifra de afaceri
    93 mii lei
    Profit net
    88 mii lei
    Angajați
    -
  • 2017

    Cifra de afaceri
    178 mii lei
    Profit net
    174 mii lei
    Angajați
    -
  • 2016

    Cifra de afaceri
    20 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    -
  • 2015

    Cifra de afaceri
    879 lei
    Profit net
    0 lei
    Angajați
    -

Analiză

Indicatori financiari 2022

Marjă netăBun
104%Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 104,1 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăSlab
1,00Față de anul anterior: în scădere
2018201920212022

Activele circulante acoperă doar 100% din datorii.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareSlab
100%Față de anul anterior: în creștere
20182019202020212022

100% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2024

    Înscrierea în Registrul RO e-Factura

  2. 2023

    Stare încheiată la ONRC: Dizolvare

  3. Radierea din Registrul Comerțului

  4. Stare nouă la ONRC: Dizolvare

  5. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  6. 2017

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

Vezi toată cronologia (2 evenimente în plus, 2015 - 2017)
  1. 2017

    Cel mai mare profit net din istoric

  2. 2015

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Maramureș cu nr. J24/102/2015.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EDIL CIUC CONSTRUCT SRL

Este EDIL CIUC CONSTRUCT SRL activă?

Nu. EDIL CIUC CONSTRUCT SRL a fost radiată din Registrul Comerțului în 2023.

Care este cifra de afaceri a EDIL CIUC CONSTRUCT SRL?

Cifra de afaceri a EDIL CIUC CONSTRUCT SRL în 2022 a fost de 65.270 lei, în scădere cu 33% față de 2021.

Ce profit a avut EDIL CIUC CONSTRUCT SRL în 2022?

În 2022, EDIL CIUC CONSTRUCT SRL a înregistrat un profit net de 67.917 lei.

Ce activitate avea EDIL CIUC CONSTRUCT SRL?

Activitatea principală a EDIL CIUC CONSTRUCT SRL era Lucrări de pardosire și placare a pereților (CAEN 4333).

Unde avea sediul EDIL CIUC CONSTRUCT SRL?

EDIL CIUC CONSTRUCT SRL avea sediul social la adresa Str. Alexandru Ioan Cuza Nr. 2C, Orș. Borșa, Jud. Maramureș, 435200.

EDIL CIUC CONSTRUCT SRL are datorii la ANAF?

Nu. EDIL CIUC CONSTRUCT SRL nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EDIL CIUC CONSTRUCT SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].