ActivăSRL

EDENMAG S.R.L.

Str. Dunării Nr. 144, Et. PARTER, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400593

CAEN 4791: Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat

CUI
44377321
Reg. Com.
J12/2656/2021
Înființată
3 iunie 2021
Vechime
5 ani, 4 luni
Cifra de afaceri 2025
208 mii lei
Profit net 2025
-23 mii lei

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: INREGISTRAT din data 03.06.2021

Rezumat

Pe scurt

EDENMAG S.R.L. (CUI 44377321) este o societate cu răspundere limitată activă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 208.112 lei (-51% față de 2024) și o pierdere netă de 23.109 lei, fără angajați declarați.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
44377321
Nr. Reg. Com.
J12/2656/2021
EUID
ROONRC.J12/2656/2021
Cod CAEN principal
4791 - Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat
Data înființării
3 iunie 2021
Vechime
5 ani, 4 luni
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
Str. Dunării Nr. 144, Et. PARTER, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400593

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (1)
  • ••• EMANU••• BIA•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-50,5% față de 2024

208.112 RON

2024: 420.545 RON

0500k1 mil2 mil20212022202320242025Anul 2021: 474.824 RONAnul 2022: 1.069.844 RONAnul 2023: 770.964 RONAnul 2024: 420.545 RONAnul 2025: 208.112 RON

Profit net 2025

-239,6% față de 2024

-23.109 RON

2024: 16.554 RON

-50k050k100k150k20212022202320242025Anul 2021: 91.887 RONAnul 2022: 117.903 RONAnul 2023: 17.769 RONAnul 2024: 16.554 RONAnul 2025: -23.109 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    208 mii lei
    Profit net
    -23 mii lei
    Angajați
    -
  • 2024

    Cifra de afaceri
    421 mii lei
    Profit net
    17 mii lei
    Angajați
    0
  • 2023

    Cifra de afaceri
    771 mii lei
    Profit net
    18 mii lei
    Angajați
    1
  • 2022

    Cifra de afaceri
    1,1 mil. lei
    Profit net
    118 mii lei
    Angajați
    1
  • 2021

    Cifra de afaceri
    475 mii lei
    Profit net
    92 mii lei
    Angajați
    1

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăSlab
-11%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

Firma a pierdut 11,1 lei la fiecare 100 de lei vânzări.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
9,94Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 9,94 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
10%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

10% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2022

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. Cel mai mare profit net din istoric

  3. 2021

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  4. Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Cluj cu nr. J12/2656/2021.

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre EDENMAG S.R.L.

Este EDENMAG S.R.L. activă?

Da. EDENMAG S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EDENMAG S.R.L.?

Cifra de afaceri a EDENMAG S.R.L. în 2025 a fost de 208.112 lei, în scădere cu 51% față de 2024.

Ce profit a avut EDENMAG S.R.L. în 2025?

În 2025, EDENMAG S.R.L. a înregistrat o pierdere netă de 23.109 lei.

Ce activitate are EDENMAG S.R.L.?

Activitatea principală a EDENMAG S.R.L. este Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat (CAEN 4791).

Unde are sediul EDENMAG S.R.L.?

EDENMAG S.R.L. are sediul social la adresa Str. Dunării Nr. 144, Et. PARTER, Ap. 2, Mun. Cluj-Napoca, Jud. Cluj, 400593.

EDENMAG S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. EDENMAG S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

EDENMAG S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. EDENMAG S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EDENMAG S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].