Marjă netă
BunDin fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
EDAN GIULI CONSTRUCT S.R.L. (CUI 39807228) este o societate cu răspundere limitată activă din Loc. Hațeg, Oraș Hațeg, județul Hunedoara, înființată în 2018. Activitatea principală este Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN 4221).
În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 308.310 lei (+768% față de 2024) și un profit net de 51.261 lei, cu 2 angajați.
Este înregistrată în scopuri de TVA.
| An | Valoare |
|---|---|
| 2019 | 13.320 lei |
| 2020 | 0 lei |
| 2021 | 19.251 lei |
| 2022 | 18.969 lei |
| 2023 | 30.380 lei |
| 2024 | 35.531 lei |
| 2025 | 308.310 lei |
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifra de afaceri | 308.310 | 35.531 | 30.380 | 18.969 | 19.251 | 0 | 13.320 |
| Profit net | 51.261 | 9.209 | -6.047 | 3.034 | -24 | 0 | 5.632 |
| Număr mediu de angajați | 2 | 0 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 |
| Active imobilizate | 12.750 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Active circulante | 65.480 | 13.430 | 4.291 | 9.045 | 6.386 | 6.495 | 6.495 |
| Stocuri | 0 | - | 0 | 0 | 0 | 135 | 135 |
| Creanțe | 35.231 | - | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Datorii | 14.966 | 1.427 | 1.497 | 204 | 578 | 663 | 663 |
| Capitaluri proprii | 63.264 | 12.003 | 2.794 | 8.841 | 5.808 | 5.832 | 5.832 |
Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 16,6 lei profit net.
Verde ≥ 5%, roșu sub 0
Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 4,38 ori datoriile.
Verde ≥ 1,5, roșu sub 1
19% din activele firmei sunt finanțate din datorii.
Verde ≤ 60%, roșu peste 80%
Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.
Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.
Creează cont gratuitFirmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.
Creează cont gratuitPoziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.
Creează cont gratuitÎn cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului și dosarele în instanță pe ani. Creează un cont gratuit.
Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.
Da. EDAN GIULI CONSTRUCT S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.
Cifra de afaceri a EDAN GIULI CONSTRUCT S.R.L. în 2025 a fost de 308.310 lei, în creștere cu 768% față de 2024.
În 2025, EDAN GIULI CONSTRUCT S.R.L. a înregistrat un profit net de 51.261 lei.
Activitatea principală a EDAN GIULI CONSTRUCT S.R.L. este Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide (CAEN 4221).
EDAN GIULI CONSTRUCT S.R.L. are sediul social la adresa PROGRESULUI Nr. 84, Loc. Hațeg, Oraș Hațeg, Jud. Hunedoara.
Da. EDAN GIULI CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.
Nu. EDAN GIULI CONSTRUCT S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.
Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.
Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].