ActivăSRL

ECAMAR INCORP S.R.L.

MOIECIU DE SUS Nr. 129A, Sat Moieciu de Sus Com. Moieciu, Jud. Braşov, 507134

CAEN 5520: Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată

CUI
36628929
Reg. Com.
J08/2384/2022
Înființată
12 octombrie 2016
Vechime
10 ani
Cifra de afaceri 2025
406 mii lei
Profit net 2025
113 mii lei
Angajați 2025
1

Situație fiscală (ANAF)

  • Activă fiscal
  • Plătitoare de TVA
  • Nu figurează cu datorii la ANAF

Stare la Registrul Comerțului

  • funcțiune

Ultimul status ANAF: TRANSFER(SOSIRE) din data 28.07.2022

Rezumat

Pe scurt

ECAMAR INCORP S.R.L. (CUI 36628929) este o societate cu răspundere limitată activă din satul Moieciu de Sus, comuna Moieciu, județul Brașov, înființată în 2016. Activitatea principală este Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).

În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 406.171 lei (-5% față de 2024) și un profit net de 112.719 lei, cu 1 angajat.

Este înregistrată în scopuri de TVA.

Identificare

Date de identificare

CUI / CIF
36628929
Nr. Reg. Com.
J08/2384/2022
EUID
ROONRC.J8/2384/2022
Cod CAEN principal
5520 - Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată
Data înființării
12 octombrie 2016
Înmatricularea actuală
29 iulie 2022
Vechime
10 ani
Formă juridică
SRL
Adresă sediu
MOIECIU DE SUS Nr. 129A, Sat Moieciu de Sus Com. Moieciu, Jud. Braşov, 507134

Contact

Date de contact

Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică.

Telefoane (0)
-
Email (0)
-
Website (0)
-
Persoane (2)
  • COJOC••• MAR•••
  • STĂNE••• ECATER••• CĂTĂL•••

Bilanțuri

Rezultate financiare

2021 - 2025, din bilanțurile depuse la Ministerul Finanțelor

Cifra de afaceri 2025

-5,0% față de 2024

406.171 RON

2024: 427.740 RON

0200k400k600k20212022202320242025Anul 2021: 47.600 RONAnul 2022: 488.409 RONAnul 2023: 526.237 RONAnul 2024: 427.740 RONAnul 2025: 406.171 RON

Profit net 2025

+53,6% față de 2024

112.719 RON

2024: 73.404 RON

0100k200k300k400k20212022202320242025Anul 2021: 2.468 RONAnul 2022: 305.758 RONAnul 2023: 246.897 RONAnul 2024: 73.404 RONAnul 2025: 112.719 RON

Evoluție pe ani

  • 2025

    Cifra de afaceri
    406 mii lei
    Profit net
    113 mii lei
    Angajați
    1
  • 2024

    Cifra de afaceri
    428 mii lei
    Profit net
    73 mii lei
    Angajați
    1
  • 2023

    Cifra de afaceri
    526 mii lei
    Profit net
    247 mii lei
    Angajați
    2
  • 2022

    Cifra de afaceri
    488 mii lei
    Profit net
    306 mii lei
    Angajați
    -
  • 2021

    Cifra de afaceri
    48 mii lei
    Profit net
    2 mii lei
    Angajați
    0

Analiză

Indicatori financiari 2025

Marjă netăBun
28%Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 27,8 lei profit net.

Verde ≥ 5% · roșu sub 0

Lichiditate curentăBun
1,63Față de anul anterior: în creștere
20212022202320242025

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 1,63 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5 · roșu sub 1

Grad de îndatorareBun
26%Față de anul anterior: în scădere
20212022202320242025

26% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60% · roșu peste 80%

Lichiditate rapidă
Solvabilitate
Zile încasare creanțe
Zile de stoc
CA per angajat
Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Istoric

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor

  1. 2023

    Cea mai mare cifră de afaceri din istoric

  2. 2022

    Înregistrarea în scopuri de TVA

  3. Mutarea sediului în alt județ

    Constanța → Brașov. Nr. Reg. Com. nou: J8/2384/2022.

  4. Cel mai mare profit net din istoric

  5. 2021

    Reactivată ca contribuabil de ANAF

  6. Stare nouă la ONRC: Funcțiune

Vezi toată cronologia (5 evenimente în plus, 2016 - 2021)
  1. 2021

    Stare încheiată la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  2. 2019

    Declarată contribuabil inactiv de ANAF

  3. 2018

    Stare nouă la ONRC: Întrerupere temporară de activitate

  4. Stare încheiată la ONRC: Funcțiune

  5. 2016

    Înființarea firmei

    Înmatriculată în județul Constanța cu nr. J13/2461/2016, sub denumirea ECAMAR INCORP SRL.

În cronologia completă vezi și adresele complete (1 schimbare) și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu aprilie - iulie 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Răspunsuri rapide

Întrebări frecvente despre ECAMAR INCORP S.R.L.

Este ECAMAR INCORP S.R.L. activă?

Da. ECAMAR INCORP S.R.L. figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a ECAMAR INCORP S.R.L.?

Cifra de afaceri a ECAMAR INCORP S.R.L. în 2025 a fost de 406.171 lei, în scădere cu 5% față de 2024.

Ce profit a avut ECAMAR INCORP S.R.L. în 2025?

În 2025, ECAMAR INCORP S.R.L. a înregistrat un profit net de 112.719 lei.

Ce activitate are ECAMAR INCORP S.R.L.?

Activitatea principală a ECAMAR INCORP S.R.L. este Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată (CAEN 5520).

Unde are sediul ECAMAR INCORP S.R.L.?

ECAMAR INCORP S.R.L. are sediul social la adresa MOIECIU DE SUS Nr. 129A, Sat Moieciu de Sus Com. Moieciu, Jud. Brașov, 507134.

ECAMAR INCORP S.R.L. este plătitoare de TVA?

Da. ECAMAR INCORP S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA.

ECAMAR INCORP S.R.L. are datorii la ANAF?

Nu. ECAMAR INCORP S.R.L. nu figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre ECAMAR INCORP S.R.L.

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].