EBONE NET SRL Funcțiune SRL

Înființată 01.10.2004
Calea VICTORIEI Nr. 91-93, Et. 4, Ap. 67, Bucureşti Sectorul 1, Jud. Bucureşti, 70000 6110, Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit

Prezentare

Pe scurt

EBONE NET SRL (CUI 16808640) este o societate cu răspundere limitată activă din București (sectorul 1), înființată în 2004. Activitatea principală este Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit (CAEN 6110).

În 2015 a raportat o cifră de afaceri de 102.376 lei și un profit net de 1 lei, fără angajați declarați.

Nu este înregistrată în scopuri de TVA. ANAF a declarat-o contribuabil inactiv. Figurează în lista ANAF a debitorilor cu obligații restante.

Cifra de afaceri 2015
102,4 miilei
−18,3%, față de 2012
Profit net 2015
1lei
−100,0%, față de 2012
Angajați 2015
-
Marjă netă
0%
Capital social
200lei
Vechime
22ani

Evoluție financiară

Ministerul Finanțelor, 2008-2015
Cifra de afaceri
AnValoare
2008139.600 lei
2009210.293 lei
2010215.214 lei
2011174.715 lei
2012125.303 lei
2015102.376 lei

Indicatori din bilanț

lei
Indicatori din bilanț pe ani, în lei
Indicator201520122011201020092008
Cifra de afaceri102.376125.303174.715215.214210.293139.600
Profit net153.14864.99587.963121.94267.543
Număr mediu de angajați-13111
Active imobilizate100.099102.81795.34649.99345.06041.300
Active circulante221.250262.549218.394165.95687.74250.115
Stocuri4.44123.14023.14019.77217.321-
Creanțe32.37021.34822.6628.93421.82313.345
Datorii91.02348.67850.20020.25415.98223.632
Capitaluri proprii229.812316.688263.540198.545122.18267.783
Ultimul bilanț: 2015. Valori din situațiile financiare anuale depuse.

Indicatori financiari 2015

Marjă netă

De urmărit
0% Față de anul anterior: în scădere

Din fiecare 100 de lei vânzări, firma a păstrat 0 lei profit net.

Verde ≥ 5%, roșu sub 0

Lichiditate curentă

Bun
2,43 Față de anul anterior: în scădere

Activele circulante (stocuri, creanțe, bani) acoperă de 2,43 ori datoriile.

Verde ≥ 1,5, roșu sub 1

Grad de îndatorare

Bun
28% Față de anul anterior: în creștere

28% din activele firmei sunt finanțate din datorii.

Verde ≤ 60%, roșu peste 80%

  • Lichiditate rapidă
  • Solvabilitate
  • Zile încasare creanțe
  • Zile de stoc
  • CA per angajat
  • Rentabilitatea capitalului (ROE)

Lichiditatea rapidă, solvabilitatea, zilele de încasare și de stoc, CA per angajat și ROE, cu evoluția pe 5 ani, sunt disponibile într-un cont gratuit. Pragurile de culoare sunt orientative, nu specifice domeniului.

Stare fiscală și juridică

ANAF, actualizat 30.09.2026
Înregistrat în scopuri de TVA Nu
RO e-Factura Neînregistrat
Inactiv fiscal Da
Obligații restante la ANAF Figurează suma, cu cont gratuit
TVA la încasare Cu cont gratuit
Split TVA Cu cont gratuit
Stare la Registrul Comerțului FuncțiuneSediu expirat
Ultimul status ANAFINREGISTRAT din data 01.10.2004

Identificare și contact

ONRC, ANAF

Date de identificare

CUI / CIF
16808640
Nr. Reg. Com.
J40/15769/2004
EUID
ROONRC.J40/15769/2004
Cod CAEN principal
6110, Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit
Data înființării
1 octombrie 2004
Vechime
22 de ani
Formă juridică
SRL
Capital social
200 lei (bilanț 2015)
Adresă sediu
Calea VICTORIEI Nr. 91-93, Et. 4, Ap. 67, Bucureşti Sectorul 1, Jud. Bucureşti, 70000
Domiciliu fiscal
Calea VICTORIEI Nr. 91-93, Sector 1 Mun. Bucureşti, Jud. Bucureşti, 10067

Date de contact

parțial ascunse
Telefoane (1)
  • 0729••••••
Email (0)
-
Website (0)
-

Administratori și reprezentanți

1
  • SZ••• LUC•••Administrator, România
Datele de contact și numele sunt parțial ascunse pe pagina publică. Vezi complet

Dosare în instanță

portal.just.ro
Dosarele sunt disponibile cu cont

Numărul dosarelor, instanța, obiectul, calitatea procesuală și termenele, pentru orice firmă.

Creează cont gratuit

Relații și clasament

ONRC, Ministerul Finanțelor

Firme legate și la aceeași adresă

Vezi rețeaua firmei

Firmele în care apar aceleași persoane și firmele înregistrate la aceeași adresă.

Creează cont gratuit

Clasament în domeniu și județ

Locul firmei în clasament

Poziția după cifra de afaceri, la nivel național și în județ, între firmele cu același cod CAEN.

Creează cont gratuit

Cronologie

Registrul Comerțului, ANAF, bilanțuri și portalul instanțelor
2026
  1. Figurează în lista ANAF a debitorilor ANAF
2019
  1. Declarată contribuabil inactiv de ANAF ANAF
2018
  1. Anularea înregistrării în scopuri de TVA ANAF
2010
  1. Cea mai mare cifră de afaceri din istoric Bilanțuri
2009
  1. Cel mai mare profit net din istoric Bilanțuri
2004
  1. Înregistrarea în scopuri de TVA ANAF
  2. Înființarea firmei Înmatriculată în București cu nr. J40/15769/2004. ONRC

În cronologia completă vezi și evoluția cifrei de afaceri și a profitului. Creează un cont gratuit.

Datele aproximative (un interval de luni, de exemplu apr-iul 2023) marchează perioada dintre două extrase lunare ONRC în care a apărut schimbarea.

Întrebări frecvente despre EBONE NET SRL

Este EBONE NET SRL activă?

Da. EBONE NET SRL figurează ca activă în Registrul Comerțului.

Care este cifra de afaceri a EBONE NET SRL?

Cifra de afaceri a EBONE NET SRL în 2015 a fost de 102.376 lei.

Ce profit a avut EBONE NET SRL în 2015?

În 2015, EBONE NET SRL a înregistrat un profit net de 1 lei.

Ce activitate are EBONE NET SRL?

Activitatea principală a EBONE NET SRL este Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu, prin rețele fără cablu și prin satelit (CAEN 6110).

Unde are sediul EBONE NET SRL?

EBONE NET SRL are sediul social la adresa Calea VICTORIEI Nr. 91-93, Et. 4, Ap. 67, București Sectorul 1, Jud. București, 70000.

EBONE NET SRL este plătitoare de TVA?

Nu. EBONE NET SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

EBONE NET SRL are datorii la ANAF?

Da. EBONE NET SRL figurează în lista ANAF a contribuabililor cu obligații fiscale restante.

Vezi toate datele despre EBONE NET SRL

Date financiare complete, asociați, dosare în instanță, informații de contact nemascate, clasificare și multe altele.

  • Gratuit pentru început
  • Fără card necesar
  • Acces instant

Ești reprezentantul acestei firme? Pentru corectarea sau eliminarea datelor, scrie-ne la [email protected].